“Restauracja Szwagier”
Szwagier Gastrobar — recenzja

Szwagier Gastrobar
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Chmielno)
Zrecenzowano 18 października 2017

Jak mi się nie chce gotować, to w niedziele do szwagra jeżdżę na obiad aż z Pruszcza Gdańskiego. Żurek kaszubski jest super, żona zamawia zupę bogracz. Jedzenie super i nie za drogo. Polecam. Przy okazji piękne jeziora

Dziękujemy, mirek030260

Zrecenzowano 25 sierpnia 2017

Restauracja z szerokim wachlarzem dań do wyboru, m.in ze świeżymi rybami. Położona na przeciwko jeziora. Polecam spróbowanie miejscowych ryb. Dobra również, aby zajrzeć tu rano na śniadanie i kawę. Ceny bardzo przyzwoite, obsługa miła, dostępne WIFI. W sezonie w niedziele lub święto zdecydowanie większa ilość gości, podobnie jak w całym Chmielnie.

Dziękujemy, Mar L
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Podczas naszego dość długiego pobytu na Kaszubach, tylko tutaj mogliśmy zjeść sielawę. Ryba była przygotowana przyzwoicie.

Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

dzisiaj tj.14.08.2017 zamówiliśmy w tej restauracji obiad -kotlet devolay w zestawie i pierś z kurczaka -grill. mąż otrzymał danie w miarę szybko i było ok.Natomiast Ja po 45 minutach i paru ponagleniach otrzymałam przyniesioną przez panią kelnerke podeszwę bo inaczej tej piersi nie można nazwać-sztywna ,twarda, sucha,cieniutka (według mnie duża oszczędność mięsa) nie do pokrojenia nie zjadliwa.To danie nie miało nic wspólnego z piersią soczystą z grilla.Dwie Panie kelnerki pozostawiały dużo do życzenia nie polecam toalety jak za czasów PRL okropność

Dziękujemy, teresaklech
Zrecenzowano 23 września 2016 z urządzeń przenośnych

Przyzwoite jedzenie ale bez szału. Zdecydowaliśmy się na wybór z karty ryby sielawa, lin w śmietanie i pstrąg smażony wszystko poprawne i świeże, dodatki również. Jedyne co pozostawia do życzenia to stan toalet które remont widziały ostatnio 20 lat temu ale to dość mały mankament jak na okoliczne standardy więc śmiało można w Szwagrze zjeść obiad.

Dziękujemy, Kamil K

Szwagier Gastrobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Szwagier Gastrobar? Podziel się wrażeniami!