“Niestety posiłku nie zjedliśmy.”
Checz U Kaszebe — recenzja

Checz U Kaszebe
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Chmielno)

Pani uznała że ma ważniejszych klientów i konsekwentnie przekładała nasza obsługę na później. W konserwacji musieliśmy wyjść.

Dziękujemy, 568mariuszg

Po przeczytaniu opinii także trafiliśmy do Checze u Kaszebe. Szybkość obsługi kelnerskiej na duży plus, panie uśmiechnięte i schludnie ubrane. Na obiad wzięliśmy żurek, sztompane oraz schabowy z kością plus piwko i herbata. Porcje naprawdę duże, ładnie podane, gorące i smaczne. Nie wiem czy tak być powinno ale ziemniaki z boczkiem mocno potraktowanie pieprzem gdzie ja lubię tą przyprawę to miałem jej nadmiar. Drugi minus to towarzystwa jakie się zjawiło i czuło chyba jak u siebie w domu i wg mnie obsługa powinna ich uciszyć albo wyprosić bo widać było po innych klientach niezadowolenie. Wracając do opisu uważam, że ceny bardzo przyzwoite, porcje naprawdę duże, dobra obsługa kelnerska więc daje + i dodaję do punktów które zapewne odwiedzę raz jeszcze.

Dziękujemy, Jarek J
Zrecenzowano 2 września 2019

Po przeczytaniu opinii o Checzy U Kaszebe, zdecydowaliśmy z małżonką że to będzie miejsce gdzie zjemy obiad. Ładny widok na jezioro, fajna kładka ze stolikami.

Gorzej z jedzeniem... zamówiłem "placka Gosi", natomiast żona grillowaną pierś z kurczaka.
Pierś była dobrze wysmażona (taką o jaką żona prosiła), trochę mało przyprawiona, ale ogólnie ok.
Natomiast placek wołał o pomstę do nieba. Można stwierdzić że za prawie 30 zł dostajemy samego placka ziemniaczanego - mięsa było może z 3-4 malutkie kawałki + rzadki sos z paroma kawałkami pieczarek.
Na pytanie czy jest to standardem w Waszej restauracji dostałem odpowiedź twierdzącą. Zdziwiło mnie podejście do klienta no ale w zasadzie otrzymałem konkretną odpowiedź na moje pytanie :)

Dziękujemy, aderpl
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Checz Kaszebe ma świetna lokalizację nad jeziorem Białym, która dodatkowo pozytywnie wpływa na jedzony tam posiłek. Porcje pozwalają na zaspokojenie głodu i zamówione przez nas dwa dania okazały się pod koniec już zbyt duże jak na nasze potrzeby. Kociołek rybaka, talerz kaszubski, pierogi, ryby wiele gatunków lokalnego piwa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła i sprawna nawet przy dużej liczbie gości.

Dziękujemy, Ceper_P
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Porcje relatywnie duże. Obsługa, składająca się głównie z młodziutkich dziewcząt, nie posiada odpowiedniego przeszkolenia w zakresie wykonywanej pracy. Kolokwialnie mówiąc, gubią się przy pełnym obłożeniu restauracji. Smak i sposób podania potraw do dużej poprawki.

Dziękujemy, Grzegorz K

Checz U Kaszebe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Smętowo Chmieleńskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Checz U Kaszebe? Podziel się wrażeniami!