Chmielno

“Regionalnie. Smacznie.”
Checz U Kaszebe — recenzja

Checz U Kaszebe
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Chmielno)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Checz Kaszebe ma świetna lokalizację nad jeziorem Białym, która dodatkowo pozytywnie wpływa na jedzony tam posiłek. Porcje pozwalają na zaspokojenie głodu i zamówione przez nas dwa dania okazały się pod koniec już zbyt duże jak na nasze potrzeby. Kociołek rybaka, talerz kaszubski, pierogi, ryby wiele gatunków lokalnego piwa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła i sprawna nawet przy dużej liczbie gości.

Dziękujemy, Ceper_P

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Porcje relatywnie duże. Obsługa, składająca się głównie z młodziutkich dziewcząt, nie posiada odpowiedniego przeszkolenia w zakresie wykonywanej pracy. Kolokwialnie mówiąc, gubią się przy pełnym obłożeniu restauracji. Smak i sposób podania potraw do dużej poprawki.

Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja z ładnym widokiem na jezioro, miła i pomocna obsługa,
Porcje duże, ale brakuje 1/3 dań i napojów z karty.
Toalety nie za czyste.
To bardziej tawerna niż restauracja.
Mimo wszystko to jedno z lepszych miejsc w Chmielnie.

Dziękujemy, 797karolinar
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pleasant pieczeń z żołądków gęsi, żeberka na kapuście. Kto może to dobre piwo, a kto woli kompot też coś znajdzie. Polecamy. Zregenerowaliśmy się po godzinach na wodzie i zyskaliśmy zawias na kolejne w godziny. Super.

Dziękujemy, mikolajn2016
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo ładnie usytuowane, dania bardzo smaczne od tych regionalnych do klasycznych, natomiast co do ceny w mojej opinii jest ona w sam raz

Dziękujemy, 378jakubd

Checz U Kaszebe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Smętowo Chmieleńskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Checz U Kaszebe? Podziel się wrażeniami!