“Kaszubskie jadło”
Checz U Kaszebe — recenzja

Checz U Kaszebe
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Chmielno)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja z ładnym widokiem na jezioro, miła i pomocna obsługa,
Porcje duże, ale brakuje 1/3 dań i napojów z karty.
Toalety nie za czyste.
To bardziej tawerna niż restauracja.
Mimo wszystko to jedno z lepszych miejsc w Chmielnie.

Dziękujemy, 797karolinar

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pleasant pieczeń z żołądków gęsi, żeberka na kapuście. Kto może to dobre piwo, a kto woli kompot też coś znajdzie. Polecamy. Zregenerowaliśmy się po godzinach na wodzie i zyskaliśmy zawias na kolejne w godziny. Super.

Dziękujemy, mikolajn2016
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo ładnie usytuowane, dania bardzo smaczne od tych regionalnych do klasycznych, natomiast co do ceny w mojej opinii jest ona w sam raz

Dziękujemy, 378jakubd
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Skusiły nas pozytywne opinie oraz pełen lokal na miejscu. Gdybyśmy wybrali miejsce na tarasie, możliwe że ta opinia byłaby inna. Niestety, miejsce zwolniło się szybciej pod namiotem, z widokiem na bar i obsługę.

LOKAL
Co rzuciło mi się w oczy to bałagan. Obawiam się że cała graciarnia została odsunięta na bok, dostawiono stoliki i "piniążki się zgadzają". Gdzieś wisiał sweter, gdzieś walały się ramki z numerkami, gdzie indziej jakieś beczki. To nie które rzeczy, których nie powinno tam być, a na pewno nie mogą być widoczne.

OBSŁUGA
Bardzo miła, jednak sprawiała wrażenie trochę zakręconej. Kelnerki w rozpuszczonych włosach, co moim zdaniem w gastronomii nie powinno mieć miejsca. I jakaś Pani z kiosku która wkłada sztućce do kopert, czy ma czyste ręce... Nie wiem.

JEDZENIE
Nie powala. Pierś z grilla dość sucha, pełno tłuszczu na talerzu. Karkówka dobra. Kompot w słoiku super, ale nie zalepiałabym wieczka cenówką...

Jeszcze jeden widok mnie uderzył, kucharki paliły papierosy w fartuchach, sądze że w tych samych fartuchach przygotowywują jedzenie. No chyba że mają specjalne fartuchy do palenia ;) Nie wnikam.

1  Dziękujemy, Paulina314
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Znaleźliśmy to miejsce dzięki tripadvisor i nie pożałowaliśmy wyboru. Miejsce świetne, malownicze. Szybka sprawna obsługa. Jedzenie wyśmienite. Polecam wszystkim, którzy chcą spróbować smaków regionalnych.

Dziękujemy, Anna W

Checz U Kaszebe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Smętowo Chmieleńskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Checz U Kaszebe? Podziel się wrażeniami!