Chmielno
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

bardzo dobra lokalizacja i miły personel pracujący w obiekcie ,czego nie można powiedzieć o gospodarzach -zbyt zajęci biznesem i zapominają o gościach indywidualnych .Widać było ze imprezy zorganizowane mają większe spojrzenie i uwagę właścicieli .Przez cały pobyt ani razu nikt nie porozmawiał z nami ,oprócz córki która pracuje na recepcji .Pokoje owszem bardzo ladne ale brak personelu sprzątającego jest bardzo widoczny .Nie mieliśmy sprzątania przez cały pobyt /6 dni / jeśli chodzi o kuchnie to owszem smacznie ale niestety 4 razy w tygodniu rosół i grzybowa to za dużo ,3 razy żebra ,losos ,to chyba nie do końca jest ok.Pobwiedziano nam ze obiady na miejscu bez problemu ale przy tak małym zróżnicowaniu -przydałoby się popracować nad tym .Rozumiem ze sa wesela ale sa też goście indywidualni ….kolacja owszem bufet szwedzki ale w bemarach pozostałości z obiadu i cena hmmm 40 zł .Sniadania w cenie pokoju bardzo smaczne

Wskazówka dotycząca pokoi: trzeba zgłosić żeby pokoj był w nowej części
Dziękujemy, AnnaS13920
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pensjonat na uboczu, nad wodą. Panuje tu cisza i spokój. Przystosowany do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Obsługa miła a pokoje czyste. W obiekcie znajduje się również niewielki basen. W obiekcie znajdują się sale bankietowe przystosowane do przeprowadzania różnego rodzaju imprez.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, dominikak742
Zrecenzowano: 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Cieple przyjecie przez personel hotelowy, pokoj czysty -ladny. Jedzenie przepyszne , masaz fantastyczny. Wiele atrakcji dla dzieci. Basen, sauny i plac zabaw dla maluchow. Napewno jeszcze nie raz tu wrocimy.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, wittekowny
Zrecenzowano: 20 marca 2019

Przepiękne miejsce, wśród kaszubskich jezior, cisza, spokój, doskonałe miejsce na wypoczynek, naprawdę się tam zrelaksowałem i wyciszyłem. Pokoje bardzo eleganckie, schludne, pięknie urządzone, wszędzie czysto. Bogata oferta i infrastruktura - basen, spa, plac zabaw dla dzieci, możliwość wypożyczenia sprzętu turystycznego - ja akurat nie skorzystałem z tej opcji, ale mają to w ofercie.
Miejsce przyjazne dla zwierząt - potwierdzam, ponieważ właściciele wyrazili zgodę, abym zabrał swojego ukochanego Kotka na urlop :) Tak więc z okazji wypoczynku i relaksu w fajnej kaszubskiej wiosce skorzystałem zarówno ja, jak i mój kochany sierściuszek ;)
Obsługa bardzo miła, przyjazna i sympatyczna - czułem się, jakbym przyjechał do rodzinnego domu :)
Cisza, spokój, piękne widoki. Również idealne miejsce na ewentualne wyjazdy integracyjne a nawet na przeprowadzenie konferencji i szkoleń - super :)
Zdecydowanie polecamy - ja i mój kot :D !!!

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, AndrzejMichalczyk
Zrecenzowano: 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny hotel w przepięknej okolicy jezior położony na wzgórzu i zachwycające krajobrazy. Mieliśmy zaszczyt gościć w hotelu w noc sylwestrową w nowo wybudowanej części hotelu. Wszyscy goście zostali ciepło przywitani przez właścicieli. Pokoje bardzo ładne, komfortowe z pełnym wyposażeniem. Jedzenie przepyszne, różnorodność potraw, piękna sala choć dla 150 osób trochę mało miejsca do tańczenia. Open bar z różnorodnymi drinkami. Jedyne moje zastrzeżenie to didżej który niezbyt dobrze potrafił dopasować muzykę do mieszanego wieku gości.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Magdalena W