“Bardzo dobre”

Karczma Młyn Restauracja
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Kamienica)
Zrecenzowano 1 września 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni pełny profesionalizm miła obsługa :) Jedzonko przepyszne napewno będziemy tam wracać :)

Dziękujemy, Tomek T

Zrecenzowano 20 stycznia 2019

Wnętrze całkiem ładne, ale ciemno i zimno jak w psiarni. Gdy przyszliśmy ze znajomymi był bardzo mały ruch i chyba ze dwie kelnerki, jednak na obsługę i tak musieliśmy czekać kilkanaście minut. Obsługująca nas kelnerka - dramat.. Ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w dupe.. Gdy z niezadowoloną miną zaczęła nas obsługiwać, okazało się, że połowy dań już nie ma. Zamówiliśmy dwa razy pierogi i raz devolaya. Na wydanie napoi czekaliśmy kilkanaście minut, a na dania kolejne kilkadziesiąt, z czego nie doczekaliśmy się jednych pierogów. Kelnerka oczywiście o niczym nie informowała, dopiero po kolejnych kilkunastu minutach i naszych upomnieniach gdzie są drugie pierogi, okazało się, że one też się skończyły i możemy zamówić coś innego... Oczywiście nikt nie czuł się winny w tej sytuacji, a my widząc ten cyrk zrezygnowaliśmy z propozycji i wyszliśmy z dużym niesmakiem. Dziwie się, że to miejsce ma dobre opinie i że jeszcze funkcjonuje. Nie polecam nikomu.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Magda G
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja w typowo góralskim klimacie. Super! Bogate menu, miła obsługa , ceny przystępne, czysto. Serwowane dania piękne i smaczne dla oka. Zamówiliśmy pstrąga, którego smak był strasznie „ziemisty”. Podany łosoś by okraszony kandyzowaną cebulą, która zabiła cały smak ryby. Zatem ryb nie polecam, tych, które jadłem , smakowałem. Natomiast golonko było bardzo dobre. Warto odwiedzić karczmę i spróbować dań z baraniny.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 875alexanderz
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa karczma. Zdecydowany plus za wystrój oraz ogolny klimat restauracji. Jedzenie bardzo nie równe. Bardzo smakował mi smalec i uważam go za jeden z lepszych ale z drugiej strony już kwasnica poprawna. Ceny średnio wyższe. Mimo wszystko polecam wszystkim będącym w okolicy odwiedzić karczmę.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Paweł Ł
Zrecenzowano 15 października 2016 z urządzeń przenośnych

Totalne zaskoczenie. Przejeżdżaliśmy tedy setki razy, zatrzymaliśmy się po raz pierwszy dzisiaj;) z zewnątrz wyglada mało zachęcająco, właściwie to przez chwile zastanawialiśmy się czy jest otwarte. Weszliśmy i totalne wow! Piękne, góralskie wnętrza, przestronnie, czysto. Miła obsługa. Pyszne Dania kuchni polskiej, można zjeść również śniadania. Rewelacja! Polecam bardzo;)

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, czy007

Karczma Młyn Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamienica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Młyn Restauracja? Podziel się wrażeniami!