“Polecam ”
Bar BURSZTYNOWA — recenzja

Bar BURSZTYNOWA
Nr 5 wśród 6 Restauracje (Białogóra)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre szybko podane duże porcje , świetna pizza i pierogi. Kilka razy odwiedziliśmy na wyjeździe

Dziękujemy, 398sewerynm

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Ekspresowa obsługa. Pizza bardzo dobra, ciasto nie za grube, składniki dobrej jakości. Dzieciakom frytki też bardzo smakowały. Na deser jedliśmy pyszne śmietankowe włoskie lody. Polecam!

Dziękujemy, majasato
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Dobrze dopieczona pizza, zdecydowanie najlepsza w Białogórze.
Super świeże ryby, podawane z dobrymi sałatkami.
Mimo dużego ruchu obsługa daje radę.

Dziękujemy, sebuuu
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadania pyszne, tradycyjne i ewentualnie naleśniki. Dobra kawa, pizza daje radę, może nie są to Włochy ale jak na nasze warunki ok. Ryb nie próbowałem.

Dziękujemy, dominiksawicki
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018

Uwaga na smażone nieświeże ryby, drugi dzień odchorowuję. Nie polecam i sama będę już omijać dużym łukiem. Zmarnowane dwa dni urlopu. Co tu oceniać, całkowita dyskwalifikacja.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Małgorzata A

Bar BURSZTYNOWA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białogóra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar BURSZTYNOWA? Podziel się wrażeniami!