“Naprawdę dobra ryba Dobre”

Smażalnia Ryb Barakuda
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Białogóra)
Zrecenzowano 25 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Naprawdę dobra ryba
Dobre piwa z lokalnych browarów
Miła i profesjonalna obsługa
Niedaleko parking
Polecam

Termin wizyty: lipiec 2020
1  Dziękujemy, robertoL5830BV

Zrecenzowano 12 czerwca 2020

Wielokrotnie tu jedliśmy podczas pobytu w Białogórze, rybka świeża i naprawdę przepyszna (szczególnie polecam gładzicę i dorsza), dodatki smaczne, piwo o smaku Bzu jest ciekawą nowością.

Podający właściciel to wyjątkowo miły i zawsze uprzejmy, uśmiechnięty człowiek. W menu także coś z rybek specjalnie dla dzieci.

Jedyne, co bym poprawiła to wygląd menu. W którym brakuje kilku pozycji, które mają, np. tatara z łososia.

Polecam wizytę tam, jeśli chcecie zjeść smacznie i zdrowo.

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 10 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Polecamy, obsługa rewelacyjna, przyciąga pozytywnym nastawieniem.. Widać, że. Właściciele wiedzą co w biznesie najważniejsze... Jedzenie palce lizać... Nie zastanawiaj się dłużej... Jedź pierwszy raz i potem wracaj

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Krupaaaaaaa
Zrecenzowano 20 października 2019

Bardzo duzy wybor ryb. Swietnie wysmazone. Smacznie! Chyba najlepsza smazalnia na wschodnim wybrzezu.

Dziękujemy, Katarzyna_Wrobe80l
Zrecenzowano 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poza bardzo dużym wyborem naprawdę doskonale przyrządzonych ryb na uwagę zasługuje równie wyśmienita jakość obsługi .

1  Dziękujemy, omerkhl

Smażalnia Ryb Barakuda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białogóra, Pomorskie
Wierzchucino, Pomorskie

Białogóra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Barakuda? Podziel się wrażeniami!