“Polecam”

Smażalnia Ryb Barakuda
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Białogóra)
Zrecenzowano 12 czerwca 2020

Wielokrotnie tu jedliśmy podczas pobytu w Białogórze, rybka świeża i naprawdę przepyszna (szczególnie polecam gładzicę i dorsza), dodatki smaczne, piwo o smaku Bzu jest ciekawą nowością.

Podający właściciel to wyjątkowo miły i zawsze uprzejmy, uśmiechnięty człowiek. W menu także coś z rybek specjalnie dla dzieci.

Jedyne, co bym poprawiła to wygląd menu. W którym brakuje kilku pozycji, które mają, np. tatara z łososia.

Polecam wizytę tam, jeśli chcecie zjeść smacznie i zdrowo.

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Anna M

Zrecenzowano 10 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Polecamy, obsługa rewelacyjna, przyciąga pozytywnym nastawieniem.. Widać, że. Właściciele wiedzą co w biznesie najważniejsze... Jedzenie palce lizać... Nie zastanawiaj się dłużej... Jedź pierwszy raz i potem wracaj

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Krupaaaaaaa
Zrecenzowano 20 października 2019

Bardzo duzy wybor ryb. Swietnie wysmazone. Smacznie! Chyba najlepsza smazalnia na wschodnim wybrzezu.

Dziękujemy, Katarzyna_Wrobe80l
Zrecenzowano 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poza bardzo dużym wyborem naprawdę doskonale przyrządzonych ryb na uwagę zasługuje równie wyśmienita jakość obsługi .

1  Dziękujemy, omerkhl
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam przyjemność zjeść w tym miejscu kilkukrotnie podczas pobytu. Dostępne są nie tylko ryby smażone,ale i z pieca. Doskonała gładzica! Ryba świetnie wysmażona w delikatnej panierce. Czasem niestety ryba jest zbyt mało odsączona z tłuszczu przez co za dużo trafia na talerzyk. Zbędna sałata,na której ryby są kładzione-więdnie pod wpływem gorącej potrawy,więc żadne z niej przystrojenie,a i do zjedzenia się nie nadaje. Wystarczyłaby sama cytryna i rzeżucha. Super surówka z białej kapusty i ogórki małosolne. Kiepskie frytki. Zupa rybna jest lekko pikantna i dobrze doprawiona, z dużą ilością warzyw i ryb.Polecam to miejsce!

1  Dziękujemy, karinaef

Smażalnia Ryb Barakuda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białogóra, Pomorskie
Wierzchucino, Pomorskie

Białogóra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Barakuda? Podziel się wrażeniami!