Białogóra

“Bardzo dobra obsługa i świetne ryby”

Smażalnia Ryb Barakuda
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Białogóra)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam przyjemność zjeść w tym miejscu kilkukrotnie podczas pobytu. Dostępne są nie tylko ryby smażone,ale i z pieca. Doskonała gładzica! Ryba świetnie wysmażona w delikatnej panierce. Czasem niestety ryba jest zbyt mało odsączona z tłuszczu przez co za dużo trafia na talerzyk. Zbędna sałata,na której ryby są kładzione-więdnie pod wpływem gorącej potrawy,więc żadne z niej przystrojenie,a i do zjedzenia się nie nadaje. Wystarczyłaby sama cytryna i rzeżucha. Super surówka z białej kapusty i ogórki małosolne. Kiepskie frytki. Zupa rybna jest lekko pikantna i dobrze doprawiona, z dużą ilością warzyw i ryb.Polecam to miejsce!

1  Dziękujemy, karinaef

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Ludzie wychodza wieczorem zjesc a tam zamykaja . tak sie interesu nie zrobi ani miejscowości nie rozwinie ,biżuterie sprzedaje a knajpa zamknięta

Dziękujemy, Damian B
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

W Białogórze jesteśmy 3 rok z rzędu i uważamy, że Barakuda to najlepsze miejsce żeby zjeść przepyszną rybę, którąkolwiek by nie zamówić. Zapiekanki są duże i świeże a fischburger jest podany z kawałkiem świeżo usmażonej ryby. Wisienką zwieńczającą świetne jedzenie jest obsługa zawsze uśmiechnięta i profesjonalna. Polecam

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Poziom obsługi pozostawia wiele do życzenia. Czekaliśmy przy barze 10 min, Pani zajęta była wszystkim tylko nie przyjęciem zamówienia. Po czym zniknęła w kuchni, i chyba szybko nie wróciła, gdyż czekając na nią dłuższą chwilę nie doczekaliśmy się. Nawet inni goście skomentowali żenujący poziom obsługi. Dodam że zajętych było z 5 stolików. Chociaż przyjeżdżamy tu od lat więcej nie wrócimy.

Dziękujemy, opammml
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jadłem kilka razy w tym miejscu. Ruch jak w "ulu", więc w niektórych godzinach ciężko o stolik. Rybki smaczne i świeże. Zupa rybna najlepsza w Białogórze.

Dziękujemy, swiatecznypodroznik

Smażalnia Ryb Barakuda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wierzchucino, Pomorskie

Białogóra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Barakuda? Podziel się wrażeniami!