“Cudowni właściciele oraz cały zespół Sowiej Grapy!”
Sowia Grapa — recenzja

Sowia Grapa
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Walim)
Zrecenzowano 4 września 2019

W tym roku po raz drugi odwiedziliśmy Sowią Grapę przy okazji organizowanych warsztatów dla Orkiestry Dętej i po raz drugi się nie zawiedliśmy!
Wszystko przystosowane zgodnie z ustaleniami! Pokoje czyste i zadbane. Posiłki, ich ilość i jakość na bardzo duży plus! Sala prób, miejsce na wieczorne integracje, troska ze strony właścicieli. Zdecydowanie polecamy!
Orkiestra Dęta "TON" z Kościana jeszcze raz dziękuje! Pozdrawiamy :)

Dziękujemy, lakoval

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Przy okazji wizyty na Wielkiej Sowie, po skorzystaniu z tripadvisora zaplanowałem skorzystać z usług tego lokalu, zachęcony opiniami o jedzeniu tu serwowanym. Byłem bardzo rozczarowany, gdyż nie udało mi się nic zjeść. Lokal wypełniony może w 3/4. Osób obsługujących klientów naliczyłem cztery. Po 15 minutach oczekiwania przy centralnym stoliku na kartę dań zrezygnowałem z ich usług. Zamiast pysznego jedzenia wyszedłem głodny i zły.

Dziękujemy, Lubcio
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagdalenaD2225, Właściciel, Sowia GrapaOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi, niestety nie wiem jaka była przyczyna, że nie otrzymał Pan karty od razu jak wszedł Pan do nas. Jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy za co mogę tylko w chwili obecnej przeprosić. Sytuacji, że wyszedł Pan głodny można bylo zaradzić natychmiast na miejscu gdyż każdy z 4 kelnerów, których Pan policzył przyszedłby w mig z kartą jakby dostał najmniejszy sygnał, że jest niedopatrzenie. Zawsze dbamy o to, aby goście czuli się u nas komfortowo. Pozdrawiamy z gór sowich i jeszcze raz najmocniej Pana przepraszamy !!!!

Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, fajna lokalizacja, plac zabaw, itp. Obsługa uprzejma, ale za mało osób. Fajne dania regionalne, miły klimat.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, grzegorzk786
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje w niedziele, godzina ok. 15- pora obiadowa, 6 osób dorosłych i dwoje dzieci. W restauracji były zajęte wszystkie stoliki stad tez mieliśmy częściej ustalona rezerwacje. Zamówiliśmy, zupę grzybowa, barszczyk z kołtunami, rosół, gicz, baraninę ze szpinakiem, pstrąga oraz klopsiki i kluseczki z gulaszem. Barszcz pierwsza klasa, rosół za słony a grzybowa zwyczajnie dobra. Baranina w najlepszym z wydaniu zarówno gicz jak i ta ze szpinakiem i cudownymi moskolami mmmmmm. Klopsiki i gulasz dobre. Pstrąg nie co tłusty, pierogi ok, ale tez troszkę tłuste mimo, ze to młoda jagnięcina a nie baranina. Obsługa miła, choć widać, ze w dużym ruchu Panie nie co się gubią. To co nam się nie podobało to kolejność wydawanych dań- każdy z nas dostał swoje danie w innym czasie, prosząc obsługę Panie zapominały o nas, w toaletach było brudno ☹️ przy wejściu brakuje „wiatrołapu” i z każdym otwarciem drzwi do wnętrza dostaje się zimne powietrze. Minusem jest także lokalizacja miejsca zabaw dla dzieci- przy toalecie... niefajnie się tam siedziało z dziećmi. Podsumowując: jedzenie ok, wystrój ok, płac zabaw przy restauracji ok, a minusy j.w. Mimo tego baranina przepyszna w związku z czym będziemy tam jeszcze nie raz się stołować

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 993kamilaf
Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Godzina czekania, zimne danie, w karcie słowa nie było napisane że i zupa i szpinak toną w śmietanie której nie mogę jeść... Rozczarowanie 100%

Termin wizyty: październik 2018

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie
Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Głuszyca, Województwo dolnośląskie
Ludwikowice Kłodzkie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sowia Grapa? Podziel się wrażeniami!