“Polecam”
Yummy Restaurant — recenzja

Yummy Restaurant
Nr 12 wśród 97 Restauracje (Cat Ba)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Menu bardzo bogate, ceny atrakcyjne. Bogate w owoce morza. Piwko za jedyne 0.44 za 15k

Dziękujemy, Bartek S

Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Spoko jedzenie, nie czekaliśmy długo, miła i sympatyczna obsługa mówiąca po angielski. Lokal niedaleko głównej drogi, warto zrobić kilka kroków
Pozdrawiam

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie w dobrej cenie. Duzy wybór i szybko podane. Trzeba koniecznie odwiedzić. Na pewno w okolicy najlepsza restauracja!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, _ukaszp909
Zrecenzowano 18 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam w Wietnamie przez 3 miesiące i nigdzie nie jadłam tak dobrego jedzenia jak tutaj! Przepyszne spring rolls! Bardzo polecam ❤️

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, dooorri
Zrecenzowano 28 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem po raz trzeci w Wietnamie ale po raz pierwszy znalazłam lokal który oferuje tak wiele pysznych dań. Wszystko co jedliśmy było super. Absolutnie genialne

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Scenic45706834254

Yummy Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Yummy Restaurant? Podziel się wrażeniami!