Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko mi jest wam jednoznacznie ocenić ten hotel. Może zacznijmy od tego co o to szuka. Hotel ma 3* i w zasadzie standard na 3* jest. Nie mogę powiedzieć, jest czysty, zadbany, pokoje są schludne a teren wokół hotelu zadbany. Jednak muszę was uprzedzić, że jeżeli szukacie w tym miejscu "dopieszczenia" przez obsługę, to srogo się zawiedziecie. Skoro są 3*, to i obsługa jest na 3*. Nikt nie zrobi nic, poza podstawowymi kwestiami takimi jak wyrzucenie śmieci, podanie potraw i tyle. O resztę trzeba zadbać samemu. Hotel w sumie nie oferuje nic dodatkowego, zapomnijcie np o żelu pod prysznic czy wodzie w butelce w pokoju. Ręczniki dają, ale to jedyna rzecz jaką dostaniecie (i małe mydło do łazienki) Jednym słowem, za wszytsko trzeba płacić. Klimatyzacja jest ale... Płatna :). 5 euro na pobyt. Jak inni wspomnieli już wcześniej, marne jedzenie i rzeczywiście mocno jednostajne (śniadania to mielona, ser, pomidor, jakieś dżemy i tyle i tak codziennie, żadnej zmiany). Obiadokolacje (A w sumie to kolacje) w małych porcjach i słabo doprawione. Naprawdę nie liczcie na dobre wyżywienie bo się rozczarujecie. Jednak ZDECYDOWANIE polecam nieopodal hotelu tawernę "Pirofani". Pyszneeeee jedzenie, duże porcje i względnie przystępne cenowo (średnio za obiad od 7-13 euro/os.).
Jeszcze jedna super ważna informacja. Okolica zdecydowanie nie jest dla osób szukających nocnego życia. Po 20 w zasadzie kompletnie nic się tu nie dzieje. Żadnych imprez, żadnych wieczorów tematycznych, kompletnie nic. Polecam raczej dla kogoś, kto szuka ciszy, spokoju i chce przede wszystkim leżeć na plaży i nic nie robić (swoją drogą, piękna plaża, choć żwirowo-kamienista).
Najszybciej jakieś imprezy znajdziecie w miasteczku oddalonym o ok 3km od hotelu, chociaż też nie byłbym tego pewny. Dodam, że hotel posiada jeszcze siłownię (o dziwo bezpłatną ;) ), jednak jej jakość pozostawia wiele do życzenia, ze względu na słabe wyposażenie.
Czas na podsumowanie:

Plusy:
- czyste pokoje
- blisko plaży
- spokojna okolica (zależy co kto szuka)
- ładna okolica choć nudzi się po 2-3 dniach

Minusy:
- jedzenie
- brak środków czystości do mycia dla gości (trzeba samemu się w nie zaopatrzyć)
- brak wody w pokojach dla gości
- słaby angielski po stronie właścicieli
- brak zapewnienia jakiejkolwiek rozrywki dla gości wieczorami (nawet płatnych)
- słabo wyposażona siłownia
- płatna klimatyzacja

Typ podróży: Podróż służbowa
3  Dziękujemy, UsmiechnietyJ
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Wybierając ten hotel trzeba pamiętać o tym, że 3 gwiazdki w Grecji oznacza tak naprawdę 2. Hotel i okolica czysta, plaża blisko, standard pokoi średni, jedzenie porażka, bardzo monotonne i mało. Basen malutki, czyszczony rzadko. Często awarie prądu(hotel nie posiada agregatu) i zimna woda w łazience. Oprócz wieczoru greckiego raz w tygodniu nic się nie dzieje. Najbliższe miasteczko Limenaria gdzie można się trochę rozerwać musimy maszerować 3 km ulicą bez chodnika. Hotel dobry dla emerytów lub osób, które chcą się wyciszyć. Aha, jeśli przed wieczorem greckim zobaczycie info, że będzie "a lot of souvlaki" to oznacza, że będą dwa na osobę :-) W tym hotelu "a lot" oznacza dwa na cały wieczór :-D

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, sprintbus
Zrecenzowano: 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony wśród piniowych gajów, 5 min od cudownej plaży Tripiti oraz bardzo blisko malowniczych klifów. Pokoje w porządku- dobrze utrzymane i regularnie sprzątane. W łazience przeszkadza czasem zapach z kanalizacji. Śniadania ok, natomiast kolacje są czasem zbyt skromne. Bardzo dobrze utrzymane otoczenie hotelu wraz z basenem.

Termin pobytu: sierpień 2016
7  Dziękujemy, Breslauer71
Zrecenzowano: 1 lipca 2016

Hotel Green Bay to ładny, zadbany obiekt prowadzony przez niesamowicie gburowatą, grecką rodzinę. Jedyną uśmiechniętą osobą tam jest córka właścicieli Konstantina, która jako jedyna była miła i sympatyczna. Pokoje czyste, sprzątane praktycznie codziennie ale podczas mojego, tygodniowego pobytu nie była wymieniona pościel ani ręczniki. Standard 3 gwiazdki, którym hotel się reklamuje jest trochę przerysowany gdyż w łazience nie ma nawet mydła. Proponuję opcje bez wyżywienia bo był to największy minus, śniadania to ser żółty, mielonka, pomidor lub ogórek, płatki, czasem jajko gotowane. Obiadokolacje bywały smaczne ale na posiłek czekaliśmy nawet 1,5 godz. Deser nie dla wszystkich, kto pierwszy, ten lepszy. Hotel położony przy przepięknej plaży, przy której jest fantastyczna tawerna i tam głównie się stołowałam. Ogólnie oceniam średnio, bardzo średnio.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam 3 piętra, było bardzo gorąco.
Termin pobytu: czerwiec 2016
10  Dziękujemy, kasperkowa
Zrecenzowano: 2 października 2015

Hotel bardzo ładny, zadbany…aż dziw, że prowadzi go i oporządza tylko jedna rodzina! Wszyscy są bardzo mili i pomocni choć nie mówią najlepiej po angielsku. Pokoje schludne, są w nich nawet kuchenki oraz spory balkon. Dostępne jest wifi i klimatyzacja. Przy hotelu jest basen, ale mało kto z niego korzysta ponieważ ok 100m obok jest jedna z ładniejszych plaż w okolicy! Jedyne minusy (które nie przeszkadzały mi mocno) to średnie jedzenie, śniadania bardzo ,,biedne" i schematyczne, kolacje smaczne lecz niekoniecznie ,,greckie", po południu można zamówić w barze kilka dań w ramach obiadu lecz ja polecam udanie się do pobliskiego miasteczka. W tym miejscu jest kolejny minus dla niektórych ponieważ do Limenarii jest ok 3km. Można iść pieszo plażą (ładne widoki, ciekawe zbiory muszelkowe), spróbować złapać miejscowy autobus lub po prostu wynająć samochód/jechać autostopem.

Termin pobytu: wrzesień 2015
5  Dziękujemy, martchwal