Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Byłem tam rok temu.Ten hotel jest taki sobie. Pokoje są dobre nie narzekam sprzątane zadbane itp ale łazienki pozostawiają wiele do życzenia. Obsługa miła właścicielka rozmawia po polsku więc nie ma problemu z dogadaniem się.Atrakcji za wiele tu nie ma oprócz basenu który powiedzmy sobie szczerze jest mały.Plaża hotelowa tragedia fakt jest blisko hotelu ale sama plaża jest okropna zanieczyszczona wiele glonów itd. Jedzenie jest okropne jeżeli chce ktoś dobrze zjeść to tylko wypad na miasto jedzenie w hotelu jest tragedią.Ogólnie ten hotel nie jest zły ,ale raczej tam nie wrócę.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Filip M
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam z mężem i 3letnia córką w sierpniu 2018. Hotel super.mimo że dostał nam się pokój na 4 piętrze. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Na 3 dzień zmieniana pościel i ręczniki. Przyjechaliśmy z lotniska już po kolacji, mimo tego dostaliśmy od właścicielki wodę i przekąski. Obsługa bardzo miła, właścicielka przesympatyczna. Jedzenie pyszne. Żadnych wizyt w toalecie. Każdy znajdzie coś coś dla siebie. Plaża blisko, darmowe leżaki i parasole. Woda ciepła tylko trzeba uważać na skały. Plaża piaszczysta. Czasami przy brzegu glony. Wróciliśmy wypoczęcia i mega zadowoleni. Na pewno wrócimy do tego hotelu. Jak dla mnie Elvira zasługuje na mocne 3 gwiazdki. Hotel naprawdę godny polecenia.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Ania S
Zrecenzowano: 9 czerwca 2018

Pokoje czyste, wyposażenie adekwatne do kategorii tak jak i wyżywienie. Spodziewającym się luksusów - nie w tej cenie. Obsługa - z szefową na czele - miła i bardzo sympatyczna. Lokalizacja - nawet mniej sprawnym - umożliwia dojście do plaży dla przyjemnego spędzania czasu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje "od podwórka".
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Jan Górski G
Zrecenzowano: 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Witam. Jeżeli chodzi o sam hotel i ktoś nie jest wymagający co do pokoi to nie jest źle. Mój minus i to ogromny za robaki wychodzące z łazienki. Opcja allinclusive tu jest straszna. Ciągle mięso mielone. Co nie zejdzie jednego dnia przerabiane w coś innego w drugi.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof R
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2017

Przeczytajcie proszę do końca.
Nie wierzyłam w negatywne opinie o tym hotelu więc przyjechałam na 10 dni z rodziną. Musieliśmy sami taszczyć walizki na 4 piętro po schodach (starszym osobom nikt nie pomagał). Pokój 5 kroków na 5 z piwnicznym okienkiem, a wychodząc na balkon trzeba się schylać (balkon 2 kroki na 2). Pościel zmieniona 2 razy i codziennie dokładany papier toaletowy. Przez 10 dni nie sprzątane ani razu (tylko poskładana pościel). Przez 10 dni tylko kotlety mielone i grilowane parówki (dwa razy udało nam się rybę zjeść), kitowaty rozgotowany ryż i ziemniaki polewane olejem, do tego pomidory, ogórki i surowa kapusta. Gulasz był mistrzostwem świata (zero mięsa tylko podsmażony przerośnięty tłuszcz) Niedojrzałe śliwki i często nagnite jabłka. Nie przesadzam... każdego dnia to samo. Fanta, cola, sok i piwo rozcieńczane wodą do granic możliwości. Wino ok. Pani Elwira niby uśmiechnięta, ale po zgłoszeniu niezadowolenia z czegokolwiek ofuczana jak dziecko. Na plaży hotelowej kilkumetrowy wzdłuż i w szerz pas glonów, których pomimo próśb nikt nie sprzątał więc trzeba było do wody wchodzić z plaży innego hotelu. Bitwa o leżaki, które już o świcie były zajmowane.
Nie polecam hotelu najgorszemu wrogowi. Za to jedzenie na mieście pyszne i tanie

Wskazówka dotycząca pokoi: sam nosisz walizki na 5 piętro
Termin pobytu: sierpień 2017