Zapisz
Nieźle

Bardzo fajne miejsce. Warto się tu wybrać. Na miejscu m.in baseny, rzeki i dwa zamki, z których... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2020
Aleksandra C
Wadowice, Polska
Dobra zabawa dla małych i dużych.

Super miejsce na spędzenie dnia na dobrej zabawie. Atrakcje bardzo dobre. Dzięki dużej ilości... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2020
Baxxter2
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 148)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na odskocznie od codziennego plażowania i leżenia na basenie. Atrakcji sporo, kolejki do zjazdów umiarkowane (ok20 min na te ciekawsze). Czysto, ciekawy program animacyjny dla tych, ktorym znudziło się zjeżdzanie.
Uważam jednak, że cena jest zbyt wysoka w stosunku do tego co oferuje park. Polecam kupić bilet przez internet, kolejki do wymiany kuponu na bilet są znacznie krótsze niż te po normalne bilety. Nie wolno wnosic jedzenia (wyjątkiem jest woda , warzywa i owoce). Nie ma tez to wiekszego sensu, wewnątrz jest mnóstwo fast foodów z cenami zbliżonymi do budek w Słonecznym Brzegu.

Dziękujemy, 845_ukaszc
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super zabawa! Rozmaite zjeżdzalnie od łagodniejszych po mega ekstremalne- każdy znajdzie cos dla siebie! :-)
Polecamy zakup calodniowego biletu bo na prawdę jest co robic od rana do zamknięcia.
Poza tym: super bar w wodzie(!!!) przed scena, gdzie sa wykonywane animacje.
Gorąco polecamy!

Dziękujemy, sstachu
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przereklamowany, nadmuchany przez rezydentów aquapark. Najgorsze jest przemieszczanie się między atrakcjami. Mega gorące kamienie poklejone z wierzchu wysłanym elementem. Chodzi się w wielu miejscach jak po tarce do placków ziemniaczanych albo jak po patelni. Zapomnij o klaplkach, bo zejdziesz daleko od pozostawionych. Słabe zapachy w koło - jak w szalecie miejskim. Z pośród wielu średnich slizgawek są może trzy ciekawe do których w kolejkach stoi się około godziny.

Dziękujemy, marcp789
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super aquapark, byliśmy z 11-nastolwtnią córką i w ten dzień miałam swoje 32 urodziny! Zabawa idealna na urodzinowe szaleństwa (czułam się jak nastolatka, w towarzystwie córki). Bar wodny dla męża idelna miejacówka. Polecam również dla rodzin z bobaskami i starszymi dziwćmi. Jest strefa "ciszy i wypoczynku". Czysto, wesoło, ratowników i opiekunów od groma. Poza tym animacje w poludnie. Jedzenie super Darmowe busy!!! 80 eur straciliśmy na wszystko, zabawa przednia warta o wiele więcej.

Dziękujemy, KorneliaL4
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Dobra zabawa, szczególnie tuż po otwarciu, póki nie ma jeszcze wielkich tłumów. Potem czas oczekiwania na skorzystanie z atrakcji staje się dość długi. Leżaków pod dostatkiem. Zróżnicowany poziom adrenaliny na zjeżdżalniach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie na terenie aquaparku, ani nie jest jakieś złe, jak na takie moejsce, ani zbyt drogie. Podsumowując - polecam.

1  Dziękujemy, Helena_R135