Zrecenzowano: 2 września 2019

Bardzo fajny, kameralny, mały hotel. Składa się z dwóch budynków i bungalowów. Posiada dwa baseny-mniejszy i większy. Pokoje bardzo czyste i w dobrym standardzie. Widać, że były remontowane, łazienka jak nowa. Codzienne sprzątanie. Obsługa bardzo miła, Pani na recepcji mogłaby być nieco bardziej kontaktowa ale da radę. Jedzenie jak to jedzenie. Mało do wyboru, ale to też mały hotel więc nie będziemy mieć 30 możliwości. Najgorsze chyba śniadania, obiad i kolacja smaczniejsze i bardziej różnorodne. Obsługa bardzo szybko sprząta, bardzo miła. Jeśli chodzi o alkohole to słabo. Napoje nawet okej, nie są rozcienczone z wodą i da się wypić cole czy sok pomarańczowy. Jedyny minus to brak informacji co tak naprawdę jest to picia. Trzeba zgadywac lub się pytać. Na terenie hotelu jest także bilard, ping pong, boiska oraz mały sklep. Lokalizacja niestety tragiczna, natomiast plaża w theologos ładna, mało ludzi. Wszędzie daleko, ale jeździ bus hotelowy do plaży a do Rodos o 10 20 bus zatrzymuje się przy hotelu. W innych godzinach trzeba dojść do głównej ulicy. W hotelu można wykupić wycieczki, wypożyczyć samochód czy skuter, więc jeśli ktoś chce pozwiedzać to jest możliwość. Wieczorami organizowane są atrakcje-karaoke, wieczór grecki, movie night. Niestety po tmm puszczają tez muzykę, która czasami gra głośno i długo. Zdarzyło się to może z 2 razy, ale może przeszkadzać. Hotel godny polecenia, jeśli chce ktoś odpocząć za małe pieniądze.

Dziękujemy, Dominika Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MelitonHotelManager, Manager, Meliton HotelOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear "Dominika Ł",

we thank yo for your time to post such a detailed review for our property!

We are grateful for the fact that you enjoyed so many aspects of our Hotel, and recommend us an great value for money option, 3* A.I. Hotel in Rhodes.

We hope to host you again, next time you will visit our island!

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, przestronne pokoje, piętro pyszna kuchnia. Pokój codziennie był sprzątane, na obiekcie czysto i przyjemnie. Jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju to wymarzone miejsce na wakacje, dla całej rodzinki

Dziękujemy, Olga K
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Pobyt udany, ogólnie wszystko zgodnie z opisem, ale opis nie uwzględnił tego że najbliższa plaża która nie jest aż tak blisko pieszą w skwarze jest mało atrakcyjna, woda mętna i taka nie do końca zachęcająca do kąpieli, jak już ktoś chciał kąpać się i opalać to wybierał basen hotelowy lub jechał na drugą stronę wyspy na plaże dużo lepsze lazurowe itp. Wypożyczenie auta 40 euro w sezonie, autobusem jedynie do miasta Rodos, tam jest już trochę lepsza plaża i ogólnie atrakcyjne miejsce. Dojazd w praktyce zajmował godzinkę (nie sugerował bym się do końca z czasem który podaję hotel).

Jeśli chodzi o inne kwestie "nie-logistyczne" to wszystko ok. No może bym się przyczepil do tych leżaków jak już ktoś napisał. Ciężko było znaleźć dwa dobre leżaki obok siebie, widocznie nie ma tyle leżaków ile gości, miejsce może by się na nie znalazło.

Jedzenie mogło by być trochę lepsze.

Dziękujemy, BboyModest
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MelitonHotelManager, Manager, Meliton HotelOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dear "BboyModest",

thank you for your review, after your recent stay with us,

we happily read that you enjoyed your holidays here at Meliton.

About the location and distances your mention,
a potential client can check on our website all useful information for distances, transport options, Frequently Asked Questions and on Google.
Despite not being on the main road, we provide many ways to explore the island and transfer options: mini bus to local beach - some guests even use it as a lift to main road - , local bus service from the door of the Hotel or from the bus station 700 m. from the Hotel, taxi call 24/7 from reception, car, bike, bicycle rental and excursions, private tours from our trusted and preferred collaborators with competitive prices and hotel delivery.

About the reserving of sun loungers, we understand that in high season and 100% capacity of Hotel this could be very annoying, but we would like to reassure you that all unattended towels are removed on daily basis, for the benefit of all guests - we stick to this policy.
Besides, our new addition, the 2nd swimming "Relax" pool, took the traffic away from the Main pool, and is a very nice option for clients that want to unwind, away from the music and the bar-snack area.

Once again, thank you for your preference.
We hope to host you again, next time you will visit Rhodes.

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Po przeczytaniu opinii innych osób byliśmy trochę sceptycznie nastawieni do pobytu w tym hotelu, ale na miejscu miło się zaskoczyliśmy. Przyjechaliśmy późnym wieczorem i od razu zaproszono nas na kolację. W pokoju mieliśmy klimatyzację wliczoną w koszty. Hotel mały, z dala od turystycznego zgiełku, w którym panuje miła i rodzinna atmosfera. Pokoje jak w większości hoteli, nie za duże, ale mieliśmy spokojnie miejsca na 3 osoby (w końcu nie siedzi się cały dzień w pokoju). Sprzątanie odbywa się codziennie, więc jest czysto. Są 2 baseny (większy i mniejszy), choć trzeba trochę się postarać, by znaleźć wolny leżak. Do plaży można się przejść pieszo jeżeli ktoś lubi spacerować, lub skorzystać z hotelowego busa. Do Rodos jest możliwość dojazdu autobusem komunikacji zbiorowej albo wykupienia wycieczki. Jedzenie smaczne, a do tego różne desery. Napoje są podawane do woli, choć drinki nie za mocne i jeżeli ktoś chce miło spędzić czas bez upijania się, to będzie zadowolony. Do tego organizowane są wieczory karaoke, pokazy tańców greckich, potańcówki. Bardzo miła obsługa - podziękowania za miłą atmosferę dla szefa barmanów :-)

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach z widokiem na mały basen jest większy spokój.
Dziękujemy, 1972mariuszr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MelitonHotelManager, Manager, Meliton HotelOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dear "1972mariuszr",

warmly thank you for you time to write a review on Trip Advisor about our Hotel and your 5* rating.

We are so pleased to read that we exceeded your expectations and you had a wonderful stay with us, truly enjoyed the cozy, relaxing, unwinding atmosphere our Hotel has.

Thank you for praising the entertainment options, the transport options, and the excellent service you received from our staff, especially the bartenders you refer to.

It would be wonderful to host you again, next time you will visit our beautiful island!

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Pokój: Czysto ale miejsca tyle że żeby minąć się z drugą osobą to trzeba było chodzić bokiem (Znajomi mówili ze u nich był większy pokój). Na łóżku tylko dwie małe poduszeczki i przykrycie to drugie prześcieradło. Pod prysznicem tak mało miejsca ze folia dookoła przyklejała się do ciała do tego ciepła woda była od ok 12 godz. tak wiec jak kąpiel z rana to tylko w zimnej wodzie. Co do klimatyzacji nie zauważyłem ale było napisane że trzeba dodatkowo dopłacić 40 euro na 7 dni co dowiedziałem się na miejscu.

Jedzenie: Jak dla mnie jedzonko na plus,(troszkę wcześnie jak dla mnie, do 9:30) nie było tego jakoś specjalnie dużo ale mi większość przypasowała. Jeśli chodzi o przekąski pomiędzy posiłkami to tylko jakieś herbatniki do kawy na którą trzeba było polować przez cały pobyt bo ogarnąć ich planner wydawania posiłków, kawy i rożnych alkoholi to było straszne szkoda ze nie zrobiłem zdjęcia.Napoje na basen w plastikowych kubeczkach 250 ml. trzeba było latać co 15 min. podobnie przy barze szklanki o tej samej pojemności. Alkohol o połowę słabszy jak normalny w sklepie, można pić i pić, za darmo wydawany do 22:15, po tej godz wchodziły kosmiczne ceny z tego co przypadkowy gość powiedział 4 kieliszki wódki (shot) 10 euro. A jak kupiliśmy dwie flaszki w sklepie z zewnątrz to powiedzieli nam żebyśmy nie wnosili alkoholu tylko kupili u nich :/ i skończyło się na tym ze musieliśmy wypić za bramą hotelu bo przed hotelem byliśmy za głośno (takie wakacje jak w sanatorium)

Basen: Byliśmy tylko ostatni pełny dzień jak już skuter oddaliśmy. Ludzie przychodzą po śniadaniu rezerwują leżaki dookoła basenu kładą się na godz czy dwie i znikają a ręczniki leżą dalej na leżakach (zarezerwowanych niby bo może później przyjdą) przychodzą pod koniec dnia i zabierają ręczniki "chore" Na szczęście nie musiałem codziennie tam być.Mały basen do 17 Duży do 19 jak się nie mylę

Koniec Wakacji: Cena wydrukowania dwóch biletów to 0,50 euro za kartkę papieru Absurd ale spoko. Doba hotelowa kończy się o 12 godz a nasz samolot startował o 1 w nocy tak wiec bez pokoju ok 10 h (później transport na lotnisko...). Żeby schować walizki pod klucz trzeba było zapłacić dwa euro ale jeżeli czegoś bym zapomniał i chciał otworzyć szafeczkę z walizką i ponownie zamknąć to kolejne 2 euro i tak za każdym razem :/

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Groszek513