“Pizza”
LE BISTROQUET — recenzja

LE BISTROQUET
Nr 9 wśród 25 Restauracje (Chatillon)

Wybraliśmy się wieczorem na pizze, obsługa jakby żyła swoim życiem,, a my jej przeszkadzalismy.
.Pizza owszem duża, ale tak przesolona, że nie dało się zjeść, nikt z zalogi się niczym nie interesuje,
Z ulga wyszliśmy z tego lokalu

Dziękujemy, UrszulaJ124

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: marzec 2019
Zrecenzowano 11 sierpnia 2014

Termin wizyty: sierpień 2014
Zrecenzowano wczoraj z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: październik 2019

LE BISTROQUET — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chatillon, Dolina Aosty

Chatillon, Dolina Aosty

Byłeś(-aś) w LE BISTROQUET? Podziel się wrażeniami!