Ferragudo

Italia Restaurant
Zarezerwuj stolik
wt., 22.10
20:00
Nr 17 wśród 62 Restauracje (Ferragudo)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy ta restauracje wczoraj, za zestaw zapłaciliśmy tylko €15, a w tym starter np.salatka, tapas,
na główne wybraliśmy łososia na kamieniu z frytkami i salatka, biała sangria i na końcu do wyboru deser z kawą A na dodatek wszystko było przepyszne, tanio, miła obsługa, wieczorną atmosferę uprzyjemnił lokalny muzyk grą na saksofonie, zdecydowanie POLECAM ta restaurację

Dziękujemy, 810grazynam

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, oraz łosoś na kamieniu, miła obsługa. Klimatyczna lokalizacja na ryneczku. Ceny jak u okolicznej konkurencji.

Dziękujemy, 342mateusza
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Nie jedlismy wloskiego jedzenia tylko hamburgery , pyszne jedzenie , świeże mięso , sałata i frytki , szybka obsługa
polecam

Dziękujemy, pyotrsimonp
Zrecenzowano 13 czerwca 2018

Podczas zwiedzania południowej Portugalii,trafiliśmy do klimatycznego Ferragudo.Zatrzymaliśmy się na posiłek w tej restauracji,konkurencyjne ceny... w pobliżu kilka restauracji ale w tej było najwięcej zajętych stolików a to oznacza,że jedzenie prawdopodobnie jest dobre.
Nie żałowaliśmy wyboru...dobre jedzenie i miła obsługa.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, mundigutierrez
Zrecenzowano 26 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i smaczne jedzenie. Dobre promocje w czasie linchu. Miła obsluga. Miejsce bardzo urokliwe. Pasujące do klimatu miejscowości.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Agata S

Italia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ferragudo, Faro District

Byłeś(-aś) w Italia Restaurant? Podziel się wrażeniami!