Zielony Ponton - Spływy Pontonowe w Bieszczadach
Zapisz
Polecam

Nigdy wcześniej nie byłam na spływie i miałam drobne obawy, ale było super. Zasady bezpieczeństwa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2020
370magdalenaj
Wrocław, Polska
Fajna atrakcja

Świetne przeżycie. Bezpiecznie, piękna natura, profesjonalna i sympatyczna ekipa organizatorów... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 lipca 2020
przemyslawv
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Spływ spokojny jak można spodziewać się na Sanie. Widoki ładne, trwa około 1.5 h. Organizator wpuszcza na pontony w punkcie A płyniemy po czym z punktu B(koniec spływu) odwozi kierowców do punktu A żeby można było wrócić autem po resztę ekipy. Miło, profesjonalnie. Polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 888tomekk
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Profesjonalni organizatorzy i piękne okolicznosci przyrody. Trasa łatwa, bylismy z nasza trzylatka, a obok na pontonie byl rowniez pies :) Na koncu splywu kierowcy sa odwożeni do Sanoka po samochody a tymczasem reszta , czekajac, moze skorzystac z poczestunku ( za oplata) pod wiata.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, izabel20182018
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna zabawa. Można się pośmiać i nawywyjać pagajem. Warto ubrać takie buty, które mogą przemoknąć

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, 533maciekr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł W, Właściciel, Zielony Ponton - Spływy Pontonowe w BieszczadachOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2018

Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 29 grudnia 2017

Podczas pobytu w Bieszczadach ze znajomymi wybraliśmy sie do Sanoka na spływ Zielonym Pontonem dwu godzinny spływ rzeką San to mega atrakcja. Aktywna i bezpieczna forma wypoczynku zdecydowanie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
4  Dziękujemy, pawel2masz