Sanok

“Polecam”
U Szwejka — recenzja

U Szwejka
Nr 15 wśród 44 Restauracje (Sanok)

Fajnie miejsce, można posiedzieć, poczytać książkę, zjeść cos dobrego, napić sie :-) fajny, luźny klimat:-)porcje duze, ceny przystępne, polecam :-)

Dziękujemy, 214ankar

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat barowy, menu obszerne, pizza bardzo dobra, obsługa super. Byliśmy w cztery osoby, każdy najedzony, a rachunek na koniec bardzo mały.

Dziękujemy, sebastiank530
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety, choć samo wnętrze można uznać za przytulne (jesienią i zimą na pewno takie jest, gdy w kominku trzaska ogień), kuchnia mocno rozczarowuje. I nie chodzi o sam smak potraw, bo ten był do zaakceptowania, lecz o to, że z kuchnią jaką możemy kojarzyć z czasami Wojaka Szwejka, nie miała nic wspólnego... Jeśli lokal chwali się klimatem z jego przygód, mieści się tuż obok słynnej ławeczki Szwejka, a w karcie jest zestaw dań Szwejka, to naturalnym jest chęć spróbowania kuchni właśnie z tamtych czasów... Tymczasem pozycje z tej części menu to po prostu potrawy jakie możemy znaleźć w każdym lokalu. Poza tym menu jest napchane pizzą i innymi oklepanymi daniami... Tak długa karta to pewność dań z zamrażarek...
Wybór piw praktycznie żaden, żadnych kraftowych, poza sztampą jedynie leżajsk i brackie.
Ceny za to przystępne :)
I nie zrozumcie mnie źle, zjecie tu porcje całkiem smaczne, lecz z C.K. kuchnią nie mające nic wspólnego ;))

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, one-wingedd
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z klimatem, przystępny cenowo i tyle byłoby z plusów. Na zamówioną pizzę czekaliśmy ok. 50 minut. Pizza owszem była naprawdę duża, ale ilość składników i jakość pozostawiala wiele do życzenia. Z lokalu wyszliśmy rozczarowani.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, daria0508
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 2 pizze w rozmiarze 50 cm. Jedną dostaliśmy po 37 minutach, drugą po 50-ciu! I oczywiście wcześniej żadnej informacji o tak długim czasie oczekiwania.
Obsługa bardzo słaba. Kelnerka przyniosła drugą pizzę, która nie mieściła się na stole i wykazała zero inicjatywy, żeby cokolwiek zrobić i pizzę jakoś ustawić. Stała i czekała. Bardzo nieprofesjonalna obsługa.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Hermiona K

U Szwejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sanok, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w U Szwejka? Podziel się wrażeniami!