“Polecam”
Stary Kredens — recenzja

Stary Kredens
Nr 1 wśród 44 Restauracje (Sanok)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Restaurację wybrałam zachęcona opiniami. Fajny klimat, sprawna obsługa i przede wszystkim pyszne jedzenie, porcje naprawdę spore, wszystko dobrze doprawione. Chętnie tam wrócę podczas kolejnego pobytu:-)

Dziękujemy, 214ankar

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do restauracji w momencie obiadowego szczytu. Zastaliśmy tam dwie duże grupy turystów przy złączonych stołach oraz sporo indywidualnych gości . Obsługa uwijała się jak w ukropie. Zamówienie przyjęto od nas praktycznie natychmiast, a jedzeniem mogliśmy raczyć się już kwadrans później. Kaczkę oraz gołąbki możemy polecić z czystym sumieniem. Do tego dobra kawa. Ceny nie są może najniższe, ale na pewno nie wywołują szoku.

Dziękujemy, s_awomirk897
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania na dania był długi. Same potrawy ok, ale nie zapłacilibysmy za nie ponownie takiej kwoty. Jedno z podanych dań było już prawie zimne. Obsługa ok.

Dziękujemy, karolinag160
Zrecenzowano 6 września 2019

Restauracja wybrana na podstawie opinii. Pomimo kilku negatywnych opinii zdecydowaliśmy spróbować. Wybór jak najbardziej słuszny. Pięć posiłków + desery. Wszystko bardzo dobre. Szczególnie polecam kaczkę w wiśniowym sosie, gołąbki z borowikami i tiramisu.

1  Dziękujemy, L2ora
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu trochę z przypadku, kryjąc się przed niemiłosiernym upałem w doskonale klimatyzowanym wnętrzu. Zamówiłem policzki wołowe w sosie z czerwonego wina, podane z puree selerowym i fasolką szparagową z migdałami i czarnuszką. Danie było wyśmienite. Obsługa powściągliwa, ale miła i fachowa. Polecam!!!

Dziękujemy, Tomasz B

Stary Kredens — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sanok, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Stary Kredens? Podziel się wrażeniami!