“Przepyszne!”
Stary Kredens — recenzja

Stary Kredens
Nr 1 wśród 44 Restauracje (Sanok)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu trochę z przypadku, kryjąc się przed niemiłosiernym upałem w doskonale klimatyzowanym wnętrzu. Zamówiłem policzki wołowe w sosie z czerwonego wina, podane z puree selerowym i fasolką szparagową z migdałami i czarnuszką. Danie było wyśmienite. Obsługa powściągliwa, ale miła i fachowa. Polecam!!!

Dziękujemy, Tomasz B

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo powolna obsługa, trzeba się przypominać o rachunek i sztućce. Długi czas oczekiwania (30 min), jedzenie średnie. Nie warto.

Dziękujemy, 187kubaj
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja w centrum, wystrój rustykalny. Bardzo dobre jedzenie. Świetna jakość potraw. Spore porcje. Bez zarzutów.

Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedzilismy w lipcu przy okazji pobytu w Skansenie.Zamowilismy gesine,kaczke i dwa razy tagliatelle.Wszystkie dania byly bardzo smaczne i syte( z tego powodu nie zjedlismy deseru).Na szczegolne wyroznienie zasluguje kaczka poniewaz lepszej nie jedlismy w zadnej innej restauracji ,a tych odwiedzilismy w wakacje sporo i mamy porownanie.Obsluga uprzejma i mila.

Dziękujemy, Milka121078
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie. Porcje obiadowe duże. Podczas kolejnej wizyty w Sanoku na pewno tutaj wrócimy ♥️

Dziękujemy, 524dorotad

Stary Kredens — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sanok, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Stary Kredens? Podziel się wrażeniami!