Zapisz
Beksiński jest jedyny i niepowtarzalny.

Miasto, z którego pochodził Beksiński. Największa kolekcja jego dzieł. Tego klimatu nie da się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 października 2020
Stanislaw W
Mielec, Polska
Obowiązkowo. Nawet dla tych, którzy się sztuką nie interesują

Wielkie wrażenie. Żadne albumy, reprodukcje, filmy nie oddadzą przeżycia naocznego kontaktu z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 października 2020
932kingaz
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 7 września 2019

Moim zdaniem najlepsza wystawa, obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Sanoka. Beksinski zrobił piękny prezent miastu rodzinnemu zapisując wszystko co posiadał muzeum w Sanoku. Wystawa jest bardzo bogata, robi wrazenie. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Gorąco polecam odwiedzić to muzeum wszystkim fanom Twórczości Beksińskiego. Jedyna uwaga co do pokazów multimedialnych i plenerowych. Osoby z padaczką radzę uważać! Brak ostrzeżeń przez przewodników i przed pokazami. Ja tej choroby nie mam ale zauważyłem w pokazach silnie błyskające światła które u osoby z padaczką mogą wywołać atak. Ostrzegam o tym gdyż ukończyłem szkołę medyczną i znam przypadki ataków padaczki od takowego błyskającego światła.

Dziękujemy, neo86pl
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała galeria obrazów Beksinskiego pozostawia dosłownie gesia skórkę i dreszcze. Genialne!
Ogromne przeżycie kulturalne. Ilość obrazów aż przytłacza, poddusza, ale w takim pozytywnym znaczeniu. ...
W dodatku w tym samym muzeum wspaniała wystawa ikon i wystawa malarstwa różnych artystów ( w tym Picasso! ).
Uczta duchowa i niezapomniane wrażenia.

Dziękujemy, MadziaPaw
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Koniecznie trzeba to zobaczyć. Fantastyczna twórczość. Warto zacząć zwiedzanie od obejrzenia filmu 3D. Oprowadził nas przewodnik i jest to bardzo dobre rozwiązanie. Przekazał nam sporo ciekawych informacji. Polecam.

2  Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystałam z okazji i odwiedziłam muzeum historyczne w Sanoku w długi weekend sierpniowy. Weekend z Beksińskim udał się wyśmienicie. Cudownie spędzony czas, niezapomniane chwile.

1  Dziękujemy, 524dorotad