Zapisz
Obowiązkowo. Nawet dla tych, którzy się sztuką nie interesują

Wielkie wrażenie. Żadne albumy, reprodukcje, filmy nie oddadzą przeżycia naocznego kontaktu z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
932kingaz
Kraków, Polska
Główny punkt zwiedzania Sanoka

Ważne miejsce na liście miejsc do zwiedzenia podczas pobytu w Sanoku. Największa galeria prac... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2020
Magdalena S

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Gorąco polecam odwiedzić to muzeum wszystkim fanom Twórczości Beksińskiego. Jedyna uwaga co do pokazów multimedialnych i plenerowych. Osoby z padaczką radzę uważać! Brak ostrzeżeń przez przewodników i przed pokazami. Ja tej choroby nie mam ale zauważyłem w pokazach silnie błyskające światła które u osoby z padaczką mogą wywołać atak. Ostrzegam o tym gdyż ukończyłem szkołę medyczną i znam przypadki ataków padaczki od takowego błyskającego światła.

Dziękujemy, neo86pl
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała galeria obrazów Beksinskiego pozostawia dosłownie gesia skórkę i dreszcze. Genialne!
Ogromne przeżycie kulturalne. Ilość obrazów aż przytłacza, poddusza, ale w takim pozytywnym znaczeniu. ...
W dodatku w tym samym muzeum wspaniała wystawa ikon i wystawa malarstwa różnych artystów ( w tym Picasso! ).
Uczta duchowa i niezapomniane wrażenia.

Dziękujemy, MadziaPaw
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Koniecznie trzeba to zobaczyć. Fantastyczna twórczość. Warto zacząć zwiedzanie od obejrzenia filmu 3D. Oprowadził nas przewodnik i jest to bardzo dobre rozwiązanie. Przekazał nam sporo ciekawych informacji. Polecam.

Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystałam z okazji i odwiedziłam muzeum historyczne w Sanoku w długi weekend sierpniowy. Weekend z Beksińskim udał się wyśmienicie. Cudownie spędzony czas, niezapomniane chwile.

1  Dziękujemy, 524dorotad
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla dzieci zbyt ambitne nawet 12 latki. Mimo to godne polecenia. Niestety dzieci nie dały szansy aby zobaczyć film VR i 3D - nad czym ubolewam.

Dziękujemy, przemo1975w