Zapisz
Beksiński jest jedyny i niepowtarzalny.

Miasto, z którego pochodził Beksiński. Największa kolekcja jego dzieł. Tego klimatu nie da się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 października 2020
Stanislaw W
Mielec, Polska
Obowiązkowo. Nawet dla tych, którzy się sztuką nie interesują

Wielkie wrażenie. Żadne albumy, reprodukcje, filmy nie oddadzą przeżycia naocznego kontaktu z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 października 2020
932kingaz
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała galeria obrazów Beksinskiego pozostawia dosłownie gesia skórkę i dreszcze. Genialne!
Ogromne przeżycie kulturalne. Ilość obrazów aż przytłacza, poddusza, ale w takim pozytywnym znaczeniu. ...
W dodatku w tym samym muzeum wspaniała wystawa ikon i wystawa malarstwa różnych artystów ( w tym Picasso! ).
Uczta duchowa i niezapomniane wrażenia.

Dziękujemy, MadziaPaw
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Koniecznie trzeba to zobaczyć. Fantastyczna twórczość. Warto zacząć zwiedzanie od obejrzenia filmu 3D. Oprowadził nas przewodnik i jest to bardzo dobre rozwiązanie. Przekazał nam sporo ciekawych informacji. Polecam.

Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystałam z okazji i odwiedziłam muzeum historyczne w Sanoku w długi weekend sierpniowy. Weekend z Beksińskim udał się wyśmienicie. Cudownie spędzony czas, niezapomniane chwile.

1  Dziękujemy, 524dorotad
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla dzieci zbyt ambitne nawet 12 latki. Mimo to godne polecenia. Niestety dzieci nie dały szansy aby zobaczyć film VR i 3D - nad czym ubolewam.

Dziękujemy, przemo1975w
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Ja byłam świeżo po obejrzeniu filmu pt: Beksińscy, więc dla mnie oglądanie prac Artysty, było wyjątkową ucztą dla ducha. W jednym miejscu złożony cały dorobek życia, to robi wrażenie. Nie mówiąc o Jego wszechstronności w poszukiwaniu środków wyrazu i technik malarskich- po prostu fascynujące !

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, eliszkab