Piorunujące wrażenie - pozycja obowiązkowa w Sanoku

Być w Sanoku i nie obejrzeć wystawy obrazów Beksińskiego to duży byłby duży błąd. Chociaż nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
annahE2164SM
koniecznie do obejrzenia

po zwiedzeniu od piwnic po strych rozlicznych wystaw zamku królewskiego w sanoku poczawszy od... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Yurek E
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystałam z okazji i odwiedziłam muzeum historyczne w Sanoku w długi weekend sierpniowy. Weekend z Beksińskim udał się wyśmienicie. Cudownie spędzony czas, niezapomniane chwile.

1  Dziękujemy, 524dorotad
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla dzieci zbyt ambitne nawet 12 latki. Mimo to godne polecenia. Niestety dzieci nie dały szansy aby zobaczyć film VR i 3D - nad czym ubolewam.

Dziękujemy, przemo1975w
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Ja byłam świeżo po obejrzeniu filmu pt: Beksińscy, więc dla mnie oglądanie prac Artysty, było wyjątkową ucztą dla ducha. W jednym miejscu złożony cały dorobek życia, to robi wrażenie. Nie mówiąc o Jego wszechstronności w poszukiwaniu środków wyrazu i technik malarskich- po prostu fascynujące !

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, eliszkab
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Urodzony w Sanoku Zdzisław Beksiński przekazał w testamencie Muzeum Historycznemu w Sanoku kilka tysięcy swoich prac.
Utworzono więc autorską galerię prac, dzięki dotacji pochodzącej z środków unijnych.
Pełno tu zdjęć, rozmaitych prac artysty, obrazów, rzeźb. Fantastycznie odtworzono też warszawską pracownię Beksińskiego. Nie brakuje pokazów multimedialnych i ulubionej muzyki artysty.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Być w okolicy i nie wstąpić to duża strata. Te prace na żywo to nie to samo co w albumie czy internecie. Po prostu niesamowite. Przede wszystkim działaja na emocje, a nie na oko. Mają budzić uczucia a to jest mozliwe tylko poprzez kontakt na żywo. Do tego ciekawy film, szczególnie wirtualne zwiedzanie.

Dziękujemy, Jusia J