“NoBo Cafe Sanok”
NoBo — recenzja

NoBo
Nr 2 wśród 44 Restauracje (Sanok)
Kuchnie: Fusion
Opcje wyżywienia: Obiad
Opis: Restauracja NoBo Cafe znajduje się przy ulicy Jana III Sobieskiego 21 w Sanoku. W naszym menu znajdziecie między innymi: tarty a`la pizza, pyszne naleśniki, niespotykane sałatki, a kawa przybliży Wam włoskie klimaty. Posiadamy sale do wynajęcia, które idealnie służą jako: sale konferencyjne, weselne czy bankietowe. Organizujemy koncerty i wydarzenia kulturalne. Znajdziesz u nas piękny ogród przy restauracji oraz parking w podwórku

Bardzo klimatyczny lokal, położony w odległości około 5 minut drogi od sanockiego rynku. Piękny wystrój. Stoliki zarówno dla dwóch osób jak i większych grup, także kanapy (bardzo miękkie). Fajnie wyeksponowany bar. W tle bardzo przyjemna, spokojna muzyka. Obsługa uprzejma. Jadłem tartę (jedna połowa ser pleśniowy, parmezan i suszone pomidory, a druga pomidorki koktajlowe, szynka parmeńska i mozzarella). Ciasto bardzo dobre - wypieczone, ale nie twarde. Dużo dodatków. Wszystko fajnie współgrało. Do tarty standardowo podawany jest ketchup, a ja zamówiłem jeszcze dodatkowo płatny sos czosnkowy, który był smaczny. Co do ketchupu to chyba moje jedyne drobne zastrzeżenie - myślę, że warto by było przygotować własny sos pomidorowy, co nie jest chyba wielka filozofią, a nie podawać ketchup z butelki. Ceny umiarkowane. Klimatyzacja. Czysta toaleta. Ogródek. Zadecydowanie polecam. P.S.: bardzo szerokie menu :)

Dziękujemy, koshu666

Jedna z najlepszych restauracji w jakich byłem. Rewelacyjne zupy, genialne tarty na cienkim chrupiącym cieście a placki ziemniaczane z kapustą kiszoną i różnymi ziarnami - poprostu niebo w gębie.

Dziękujemy, motoqbek

Niebo w gębie!!! Polecam. Idealne połączenie smaków. Kolejna randka z mężem tylko w tym lokalu. Oryginalne menu, coś nowego i pysznego

Dziękujemy, Zapracowanapracownic

Polecam.pyszne jedzonko.sympatyczne miejsce.dla każdego coś dobrego.i dla smakoszy posiłków rybnych I dla smakoszy mieska

Dziękujemy, betah259
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Czas oczekiwania na placki ziemniaczane z gulaszem ponad 40 min... Na frytki prawie godzinę! Ale to jeszcze nic w porównaniu z tym co otrzymaliśmy. Placki były chyba z proszku bo na pewno nie z ziemniaków a zamiast gulaszu strogonow!!! Tak tak dostaliśmy placki ziemniaczane pływające w zupie. Szkoda tego zmarnowanego czasu! Byliśmy z trójka dzieci w drodze powrotnej znad jeziora Solina. Szczerze odradzam to miejsce. W środku restauracja przytulna ale jedzenie koszmarne i ten czas oczekiwania na takie proste domowe jedzenie. Obsługa nie raczyła nas poinformować że taaak długo będziemy czekać a o zmianie w zamówieniu już nie wspomnę. Restauracja była prawie pusta jak przyjechalismy. Na pewno nie wrócimy do tego miejsca!

Dziękujemy, MarcinD2219

NoBo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sanok, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w NoBo? Podziel się wrażeniami!