“Mile spotkanie w sympatycznym miejscu”
NoBo — recenzja

NoBo
Nr 2 wśród 44 Restauracje (Sanok)
Kuchnie: Fusion
Opcje wyżywienia: Obiad
Opis: Restauracja NoBo Cafe znajduje się przy ulicy Jana III Sobieskiego 21 w Sanoku. W naszym menu znajdziecie między innymi: tarty a`la pizza, pyszne naleśniki, niespotykane sałatki, a kawa przybliży Wam włoskie klimaty. Posiadamy sale do wynajęcia, które idealnie służą jako: sale konferencyjne, weselne czy bankietowe. Organizujemy koncerty i wydarzenia kulturalne. Znajdziesz u nas piękny ogród przy restauracji oraz parking w podwórku
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam.pyszne jedzonko.sympatyczne miejsce.dla każdego coś dobrego.i dla smakoszy posiłków rybnych I dla smakoszy mieska

Dziękujemy, betah259

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Czas oczekiwania na placki ziemniaczane z gulaszem ponad 40 min... Na frytki prawie godzinę! Ale to jeszcze nic w porównaniu z tym co otrzymaliśmy. Placki były chyba z proszku bo na pewno nie z ziemniaków a zamiast gulaszu strogonow!!! Tak tak dostaliśmy placki ziemniaczane pływające w zupie. Szkoda tego zmarnowanego czasu! Byliśmy z trójka dzieci w drodze powrotnej znad jeziora Solina. Szczerze odradzam to miejsce. W środku restauracja przytulna ale jedzenie koszmarne i ten czas oczekiwania na takie proste domowe jedzenie. Obsługa nie raczyła nas poinformować że taaak długo będziemy czekać a o zmianie w zamówieniu już nie wspomnę. Restauracja była prawie pusta jak przyjechalismy. Na pewno nie wrócimy do tego miejsca!

Dziękujemy, MarcinD2219
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa paprykowa...bardzo delikatna, odrobine za mało przyprawiona ale smaczna - polecam. Najważniejsze że obsługa zna skład menu.

Dziękujemy, przemo1975w
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tej restauracji w 3 osoby na obiedzie. Dwie z nas dostały jedzenie w tym samym czasie. Trzecia czekała jeszcze dobry kwadrans. Nasze dania be tym czasie ostygły. Kelnerka pomyliła napoje i zamiast bezalkoholowego mohito przyniosła bezalkoholowe piwo. Jedzenie jednak było pyszne, ładnie podane, zwłaszcza desery. Wnętrze restauracji przytulne, ogródek na tyłach cichy i przytulny i z wielkim ale niewykorzystanym potencjałem. Stoliki lekko odrapane, poduchy na krzesłach trochę przybrudzone. Łazienka czysta i ładna. Na ścianie osobliwa "ozdoba". Reasumując - dla jedzenia warto, reszta do dopracowania. Widać brak dobrego menagera

Dziękujemy, tempusneminemmanet
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Zorganizowałam w restauracji NoBo rodzinny uroczysty obiad z okazji 18. rocznicy urodzin syna.
Wszystko było idealnie: pięknie, elegancko przystrojony stół, pyszne ładnie podane jedzenie, obsługa rewelacyjna. Mnie najbardziej przypadła do gustu przystawka z awokado. Naleśniki wegetariańskie bardzo smakowały solenizantowi. Przepyszny był niezwykle delikatny, lekki torcik tiramisu.
Wystój lokalu, atmosfera w nim panująca bardzo przypadła mi do gustu, szczególnie sala z cytatami i fotografiami Zdzisława Beksińskiego.
Z tyłu restauracji znajduje się sympatyczny, kameralny, sprytnie ukryty ogródek na świeżym powietrzu.
Jeśli w przyszłości będę chciała pójść do restauracji w Sanoku to tylko do tej. Szkoda, że znajduje się w niepozornym miejscu i mimo, że jest właściwie w centrum miasta to można ją łatwo przeoczyć.

Dziękujemy, kosmiczn

NoBo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sanok, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w NoBo? Podziel się wrażeniami!