Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Samo centrum miasta. Blisko rynek. Pokoje schludne. Czysto. Wysokie pomieszczenia. Balkon. Bardzo miła i pomocna obsługa. Pokòj od strony podwórka cichy.

Oczywiście widać ślady użytkowania (przydałby się remont) ale ze cenę 120 zł dla dwóch osób ciężko coś taniej znaleźć w Sanoku.

Dziękujemy, wizytant
Zrecenzowano: 13 marca 2018

Miałem okazję odwiedzić hotel. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Pokój duży, czysty z balkonem. Bardzo mi się podobał. Może jedynie meble mogły być bardzie na czasie szczególnie w przedpokoju. Jedzenie smaczne, zarówno obiad jak i śniadanie. Obsługa miła. Lokalizacja bardzo dobra, blisko centrum. Jednak wieczorne wyjście nie napawa optymizmem. Nie wiele dzieje się w okolicach rynku wieczorem . Latem jest o wiele lepiej. Ale ogólnie jestem zadowolony i chętnie powrócę do tego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybieram zawsze apartament jest przestronny i ma duże łóżko.
Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, szmyd09
Zrecenzowano: 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony dosłownie kilka minut od rynku i kilkanaście od dworca autobusowego. Obsługa bardzo miła a pokoik był skromny ale schludny i miał wszystko to, czego nam było potrzeba. Cena bardzo w porządku. Bez uprzedniej rezerwacji bardzo sprawnie przebiegło wynajęcie pokoju.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, 94olac
Zrecenzowano: 22 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Nie bardzo rozumiem tak wysokie opinie jakie ma ten przybytek noclegowy. Zakładm, że to jacyś znajomi chwala, a prawdziwi goście, tak sie wstydzą, że tam nocowali, że wolą sie nie przyznawać do tego. Jego jedynym atutem jest to, że faktycznie jest w centrum miasta, no może jeszcze to ,że mi sie balkon trafił, mój współpracownik nie miał już takiego szczęścia w tym nieszczęściu. Fakt, ze trafiłem tam z przymusu, bo w Sanoku ogólnie słaba baza noclegowa, a coś ciekawszego było zajęte. Na szczęście spędziłem tam tylko jedną noc, obym nigdy więcej tam nie trafił ! Posciel nie pierwszej młodosci, łóżko, materac miałem wrażenie, ze sianem wypełnione, w każdym razie zapadnięte. Meble babcine... ? Łazienka jako taka.
Ceny niskie , ale już wiem dlaczego. Na śniadanie sie nie odważyłem. Obok tej noclegowni jest parking

Termin pobytu: listopad 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, ZOMBI-XXX
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2016

Trzy główne atuty hotelu wymieniłam już w tytule. Oprócz tego do dyspozycji miejsce parkingowe, dostęp do internetu. Pokoje w sam raz, nie za duże, nie za małe, z łazienkami, czyste. Obsługa bardzo miła, pomocna we wszystkim. Hotel stoi przy głównej drodze, łatwo tam trafić i bardzo blisko na rynek. Mieliśmy pokój na tyłach budynku, więc ruch uliczny nam nie przeszkadzał. Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Iwona T