Super

214ankar
Rewelacyjne miejsce

majchrzakagnieszka
Łódź, Polska

Poszłam z takim sobie nastwieniem, ostatniego dnia pobytu, zobaczyć, jako ciekawostke... i naprawdę WOW! Miejsce idealne do wielogodzinnego zwiedzania, swietnie zachowane budynki, przeniesione z różnych miejsc, wspaniały klimat, przewodnicy opowiadający z pasja... mozna sobie zrobic pamiatkowe zdjecie w starym stylu, posluchac o historii GOPR, punkt obowiązkowy podczas pobytu w Sanoku:-)

Dziękujemy, 214ankar

Polecam wszystkim chcącym poznać historię osadnictwa na tych terenach. Dzięki przewodnikom, których należy wziąć, można zrozumieć różnicę w budowie domów i samym życiu Łemków, Bojków i Podolan. To miejsce należy odwiedzić będąc w Bieszczadach koniecznie.

Dziękujemy, majchrzakagnieszka

Lokalizacja Skansenu wzdłuż Sanu w pobliżu centrum miasta, nie było żadnego problemu z dotarciem na miejsce i parkingiem.
Miejsce godne polecenia, ilość obiektów do oglądnięcia powala z nóg dosłownie. Super miejscówka na popołudniowy wypad w słoneczny dzień.

Dziękujemy, _steru7

Cudowne miejsce które trzeba zobaczyć. Bilet śmiesznie tani jak na wielkość i jakość obiektu - 17 PLN więc poleceń opcje przewodnikiem za 60 PLN. Pyszny proziak w kawiarni galicyjskiej, fajne rękodzieło i mnóstwo historii regionu podanej w super ciekawej formie.

Dziękujemy, Mendzik85
Zrecenzowano: 7 września 2019

Skansen warto zwiedzać z przewodnikiem. Moim zdaniem powinna być możliwość zwiedzania tylko w tej formie. Zwiedzanie bez przewodnika to pewnie koło godzinki, może nawet mniej. Z przewodnikiem wchodzimy do większości obiektów, do których sami nie wejdziemy. Cerkiew, kościół to jedne z ładniejszych obiektów, jednak ciekawych wnętrz jest tu mnóstwo. Oczywiście rozległa wiedza Pani Urszuli jest bezcenna. Na terenie skansenu jest zegarmistrz który naprawi Wam każdy zegarek, jest kawiarnia, sklep z pamiątkami, poczta. Jest tez fajna gospoda. Niestety nie miałam okazji tam jeść, ale wyglądem bardzo zachęca do odwiedzenia.
Polecam zwiedzanie skansenu.

Dziękujemy, bozena1517