Skansen w Sanoku

Największy skansen w Polsce, położony w odległości około 1,5 - 2 km od centrum miasta. Można tu... Przeczytaj więcej

koshu666
Poznań, Polska
Super

Poszłam z takim sobie nastwieniem, ostatniego dnia pobytu, zobaczyć, jako ciekawostke... i naprawdę... Przeczytaj więcej

214ankar

Zrecenzowano: 6 września 2019

Super pomysł na spędzenie miło urlopu. Poświęciliśmy na zwiedzanie ok. 3 godzin. Dwie godziny z przewodnikiem- jeżeli nie chcecie płacić 60 zł za przewodnika, to zbierzcie osoby z kolejki i złóżcie się na niego, w ten sposób nas to wyszło po 5 zł od osoby :) Bez przewodnika nie można wejść do wnętrza domków, kościołów i dworków a naprawdę warto.

Dziękujemy, Dominika F
Zrecenzowano: 4 września 2019

Coś fantastycznego. Obowiązkowy punk w planie wycieczek. bardzo dużo domów , cerkwi i różnorodnych budynków. Możliwość zwiedzania z przewodnikiem lub na własną rękę. warto wziąć mapkę z kasy. Jeden z najlepszych skansenów, w którym byłam (przebija nawet ten z Wdzydz Kiszewskich na Kaszubach).
Zarezerwujcie dużo czasu, bo warto!

Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, jakby ktoś mnie przeniósł w czasie. Dużo obiektów, zadbane. Żałuję tylko, że nie zdecydowałam się na przewodnika, było nas 7 osób, przewodnik 60 zł a tylko z przewodnikiem można było wejść do środka.

Dziękujemy, Danuta G
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Miejsce warte zobaczenia zarówno dla młodszych, jak i starszych turystów. Skansen ma niesamowity klimat. Czułam się tutaj, jakbym przeniosła się w czasie. Można kupić przepyszny chleb wypiekany na miejscu, wyroby garncarskie czy zwykle pamiątki. Warto na wycieczkę włożyć wygodne buty, bo teren jest rozległy. Można zabrać z sobą psa.

Dziękujemy, MagdalenaM1474
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce do zwiedzania z przewodnikiem, bo samemu trudno się zorientować co i jak. Bardzo polecam zrobienie starodawnego zdjęcia u fotografa. Świetna pamiątka.

1  Dziękujemy, podrozetravel