W Bieszczady i nie tylko

Jedno z kilku biur turystycznych organizujące wypady po Bieszczadach na Ukrainę Słowację i Węgry... Przeczytaj więcej

jarpar1
Olsztyn, Polska
Wszystko super!

Przy pomocy Pani Edyty (przewodniczka) i Pana Artura (kierowca autobusu) zaliczyliśmy szybki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Shadov_Szcz
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo słabo, Pan Grzegorz przewodnik do Węgier dnia 17.08.2019 nie opowiedział nic ciekawego, nic, więcej przeczytałam w internecie co gdzie się znajduję, co chwile się zacinał... Już nie można było go słuchać, po termach pojechaliśmy na 2h pod szpital, czekając na wypis jednej poszkodowanej osoby, cały autobus pod szpitalem w gorący dzień, a mogliśmy zostać w termach... ale nie. Cały autobus musiał jechać razem z Panem Grzegorzem. Pan Grzegorz nie umiał dogadać się w języku Węgierskim ze szpitalem, " była tylko jedna osoba na oddziale, która mówiła po angielsku, z którą można było się dogadać" także jak komuś sie coś stanie pod opieka Pana Grzegorza w Biurze Podróży PAWUK, proszę się obawiać... Przewodnik powinien porozumiewać się w języku kraju do którego się wybieramy. Wiele rzeczy tłumaczył sobie przez telefon. ( Takie rzeczy to robią sami turyści, którzy jada pierwszy raz do kraju ) Cały autobus był wściekły, cały.. Pani która była poszkodowana jaka pierwsza przerosiła.. oczywiście ktoś odpowiedział " to nie Pani powinna przepraszać " większość się zgodziła. Zamek i kościół oglądaliśmy po zmroku, nic nie było widać..zero ładnych zdjęć.
W powrocie po ruszeniu po 10 min mieliśmy przystanek, później na granicy. Oczywiście przewodnik nie pytał sie nikogo czy ktoś chce teraz do łazienki, oj nie tylko spojrzał ze jest stacja i już. BEZSENSU. Kierowca był w szoku. W zadość uczynieniu otrzymaliśmy po winie z winiarni.

Powrót - gdyby nie Pan kierowca który o wiele więcej rzeczy powiedział na temat całej wycieczki i nie pozwolił nam wmówić nie stworzonych historii przewodnika. Sprawdzajcie z jakim przewodniem macie wycieczkę. Wycieczka sama w sobie bardzo fajna.

Następnie skorzystaliśmy z wycieczki na pontonach, ruszała z nami inna grupa z innego biura, z powrotem małym busikiem mógł wrócić tylko kierowca. Który musiał wrócić po resztę swojej grupy. Natomiast po inna grupę z innego biura bus zabrał wszystkich. Obsługa - bardzo bardzo miła.

Dziękujemy, Martyna999999
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Korzystaliśmy z usług biura 2 razy, personel bardzo miły i profesjonalnie podchodzący do klientów, przewodnicy świetnie przygotowani, bardzo ciekawie opowiadają o okolicy. Zdecydowanie polecamy!

Dziękujemy, Magdalena S