“Może być”

Gospoda pod Białą Górą
Nr 7 wśród 44 Restauracje (Sanok)

Zglodnialam po wielogodzinnym zwiedzaniu skansenu, postanowiła.m spróbować kuchni regionalnej, jednak 29 zl za dwa kotlety z kaszy i mięsa z sosem pieczarkowym to zdecydowanie za dużo. Zdaję sobie sprawę, że to po prostu takie miejsce, bardzo turystyczne, stąd takie ceny. Smak ok, surówki z marchwi nie polecam.

Dziękujemy, 214ankar

Zrecenzowano 4 września 2019

Po zwiedzaniu skansenu, polecam spróbowanie cudaków bieszczadzkich. Karczma z miejscami na zewnątrz i w środku, klimatyczny wystruj. Kuchnia regionalna. Coś pysznego!

Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo. Cudaki, kwaśnica, zupa krem chrzanowa, świetnie wysmazony schab, pierogi też super. Jestem kontenta

Dziękujemy, 37izabelab
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Lokalizacja wskazywała na kosmiczne ceny, ale nie było źle. Cztery posiłki z napojami i zmieściliśmy się w 100 zł. Na szczęście za tą kwotą poszła całkiem niezła jakość - placki gryczane (jakoś się lokalnie nazywały, nie pomnę jak) z sosem pieczarkowym i przepyszną kapustą zasmażaną najlepsze! Porcje b. duże, obsługa miła.

Dziękujemy, tomasza891
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Cudowny klimat, ogromna porcja jajecznicy, poczuliśmy się jak u kochanej babci, czas się cofnął do czasu dzieciństwaJedząc na ganku można zajrzeć przez okno do kuchni i porozmawiać z przemiłymi paniami kucharkami, które gotują jak same mówią z sercem.Jedyne czego żałujemy, że trafiliśmy tu w ostatnim dniu pobytu☹️Polecam wszystkim!

Dziękujemy, 291alicja

Gospoda pod Białą Górą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sanok, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Gospoda pod Białą Górą? Podziel się wrażeniami!