“Cudaki bieszczadzkie”

Gospoda pod Białą Górą
Nr 7 wśród 44 Restauracje (Sanok)
Zrecenzowano 4 września 2019

Po zwiedzaniu skansenu, polecam spróbowanie cudaków bieszczadzkich. Karczma z miejscami na zewnątrz i w środku, klimatyczny wystruj. Kuchnia regionalna. Coś pysznego!

Dziękujemy, Alicja S

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo. Cudaki, kwaśnica, zupa krem chrzanowa, świetnie wysmazony schab, pierogi też super. Jestem kontenta

Dziękujemy, 37izabelab
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Lokalizacja wskazywała na kosmiczne ceny, ale nie było źle. Cztery posiłki z napojami i zmieściliśmy się w 100 zł. Na szczęście za tą kwotą poszła całkiem niezła jakość - placki gryczane (jakoś się lokalnie nazywały, nie pomnę jak) z sosem pieczarkowym i przepyszną kapustą zasmażaną najlepsze! Porcje b. duże, obsługa miła.

Dziękujemy, tomasza891
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Cudowny klimat, ogromna porcja jajecznicy, poczuliśmy się jak u kochanej babci, czas się cofnął do czasu dzieciństwaJedząc na ganku można zajrzeć przez okno do kuchni i porozmawiać z przemiłymi paniami kucharkami, które gotują jak same mówią z sercem.Jedyne czego żałujemy, że trafiliśmy tu w ostatnim dniu pobytu☹️Polecam wszystkim!

Dziękujemy, 291alicja
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Skuszone opiniami na Tripadvisor i recenzjami w internecie (w większości przychylnymi), postanowiłyśmy podczas wycieczki do Sanoka skosztować regionalnych potraw właśnie w Gospodzie pod Białą Górą.
Pierwsza rzecz, jaka nam się rzuciła w oczy to, ceny! Za zupę 12-15 zł (chrzanowa, pomidorowa, kwaśnica), no, ale może była tego warta ?!
Bardzo szybko okazało się, że zamówione przez nas potrawy, 4 różne (wątróbka, cudaki bieszczadzkie, szare kluski, miks pierogów) i trzy zupy są absolutnie nieadekwatne do ceny !!! Ewentualny, mały plusik można przypisać zupie chrzanowej i plackom ziemniaczanym z kapustą, gdyby nie sos z samego prawie majonezu ! Pierogi w grubym, prawie niedogotowanym cieście, nadziane trzema różnymi farszami (miks), a smakowały bardzo podobnie, szare kluski bez grama soli, a ziemniaki z wątróbką pływały w oleju !
Byłyśmy bardzo zawiedzione, była to nasza wspólna opinia, dzieliłyśmy się potrawami aby pokosztować wszystko!
Szkoda, ceny zdecydowanie za wysokie, miejsce ładne, miła obsługa, ale to wszystko!

Dziękujemy, Flyspot

Gospoda pod Białą Górą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sanok, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Gospoda pod Białą Górą? Podziel się wrażeniami!