“Jedzenie średnie”
U Stolema Restauracja — recenzja

U Stolema Restauracja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Somonino)
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się na obiad. Zamówiliśmy poliwkę kaszubską, pierogi z gęsiną oraz pstrąga. Smak poprawny. Szału nie było ale całkiem wystarczy na jeden raz. Poliwka smaczna.

Dziękujemy, AgnieszkaAS

Zrecenzowano 25 lipca 2017

46 minut oczekiwania na obiad........przegięcie.Nigdy więcej. Z roku na rok coraz niższy poziom usług w restauracji.

Dziękujemy, mar0n4
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Jedzenie znakomite. Polecam pierś w sosie kurkowym i grillowane warzywa na sałacie. Chyba zmieniła się kadra, bo jest nowa karta, dania są inaczej podane, widać świeżość na talerzu. Często gościliśmy U Stolema, raz było smacznie, innym razem mniej, ale teraz było doskonale. Na pewno wrócimy na te pyszne dania i skosztować innych.

Dziękujemy, aniaz34
Zrecenzowano 22 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Byłem w sobotę podczas zawodów rowerowych. Zamówiłem barszcz z kołdunami i śledzia w sosie tatarski a syn zamówił żurek. Żurek na rosole słabo przypominał właściwą zupę, barszcz ok, kołduny rozgotowane. Mistrzostwem był śledź- płat śledzia pokrojony w kilka plastrów a na środku góra majonezu z wkrojoną papryką i czymś jeszcze! Zjadłem samego śledzia, był słaby a majonez zostawiłem dla właścicieli- nie polecam tego miejsca jeżeli chodzi o kuchnię.

Dziękujemy, z z
Zrecenzowano 24 września 2015 z urządzeń przenośnych

Proste smaczne jedzenie. Kotlet schabowy smaczny. Wystrój mocno z PRL, i widać że przydał by się remont, ale smacznie. Z Kaszubskich specjałów kotlet z ziemniaków i jajek z maslanka warty spróbowania.

Dziękujemy, Konrad O

U Stolema Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brodnica Górna, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Stolema Restauracja? Podziel się wrażeniami!