Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Nocleg przy okazji wesela w części zwanej "Mała Finlandia", czyli zespół domków nad małym stawem, w którym znajdują się dwa pokoje dwuosobowe z jedną łazienką. Dobre dla rodzin i osób, które się znają, ponieważ drzwi zamykają się tylko do domku, ale już nie do pokoi. Łazienka kompaktowa - jak w Ibisach. Pokoje obite w drewno, dużym plusem są siatki w oknach na owady oraz zapach do kontaktu odstraszający komary. Dużym minusem jest akustyka ogólna obiektu - słychać wszystko z zewnątrz i z drugiego pokoju, nawet jak ktoś rozmawia cicho. Polecam wzięcie zatyczek do uszu.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, othergaa
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2018

Drzwi do pokoju są przesuwne i szpara między ścianą a drzwiami to kilka centymetrów,zatem uwaga podczas wychodzenia z łazienki...Słychać każdą rozmowę na zewnątrz i stukanie garami,szklankami z dołu.W pokoju zimno,łóżko mało wygodne,pościel do wymiany,bo mocno zużyta.Śniadanie ubogie,tylko czarna herbata.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, lopez-kolberg
Zrecenzowano: 20 września 2017

Cudowne miejsce, bardzo dobre jedzenie. Personel bez zarzutu z jednym ale... Poproszono do placków ziemniaczanych śmietanę. Za pierwszym razem przyszła .... bita śmietana i to słodka, za drugim ktoś wpadł na pomysł by tą słodką bitą skropić cytryną... To była porażka. Po czasie wydaje mi się , że chyba pojawił się problem językowy między front and back officem:-) Oby jednak tylko takie problemy były. Generalnie miejsce super. Po obiedzie spacer na super "pseudo" górkę z wodospadem z której roztacza się wspaniały widok na okolicę. W otoczeniu wiele eksponatów edukacyjnych. Dla dzieci raj. Dla dorosłych robiących sobie fotki jako zwierzaki też.

Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, 285biuro
Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Wspaniałe miejsce na wyjazd rodzinny.
Malownicze tereny, wspaniała kuchnia.Mini ZOO.
Każdy znajdzie coś dla siebie i nie ukrywam, że nie chciało nam się opuszczać tego miejsca.
W Country Parku można się w pełni zrelaksować.
Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Spędziliśmy noc w pokoju który nazywał się STAJNIA. Przestronny z dużym podwójnym łóżkiem. Ciekawy styl (staro polski)
Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Łukasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina P, Kierownik ds. PR, Country Park "Pod Gajem"Odpowiedź udzielona 15 listopada 2016

Szanowny Panie,

Pozdrawiamy z Country Parku "Pod Gajem"!

Dziękujemy za Pana opinię i miłe słowa, które dodały nam skrzydeł. Uwielbiamy, kiedy nasi Goście nie chcą od nas wyjeżdżać i pragną do nas wracać. To wielki komplement, za który dziękujemy.

Zapraszamy do nas ponownie - Kuchnia "Pod Gajem" (czynna w weekendy od 12:00) serwuje przepyszną gęsinę, warzywa z zaprzyjaźnionej ekofarmy oraz słodkości własnego wypieku. Jak tylko spadnie śnieg proszę odwiedzić nas na kulig i kolędowanie przy ognisku.

Życzymy miłego dnia,

Country Park "Pod Gajem"
+48 600 019 800
kontakt@countrypark.pl

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2015

Okolica jest jak z bajki. Jezioro, lasy, cisza, spokój..śpiew ptaków i zapach natury (naprawdę! nie wiem jak to opisać, ale chyba każdy wie o co mi chodzi). Obsluga jest przesympatyczna i pomocna. Byłam w domku z rodzicami i bratem, weekend bardzo nam sie udał, jedynie uwazam że domki moglyby być ciut bardziej zadbane (ale zaniedbane też nie są!) a poza tym wszystko naprawde ok. Aha, jedzenie jest rewelacyjne.

Termin pobytu: czerwiec 2015
2  Dziękujemy, Pamela S

Szanowna Pani Pamela S,

Dziękujemy za Pani opinię. Nie możemy się doczekać, aby Gościć Państwa ponownie.
Dziś Mała Finlandia może pochwalić się jeszcze wyższym standardem - dopieściliśmy detale i zmieniliśmy kolor domków! Zapraszamy do nas.

Serdecznie pozdrawiamy,

Country Park "Pod Gajem"