Zapisz
Szlak latarni morskich

Bardzo popularna wśród turystów latarnia morska ciekawe miejsce super widoki z góry odwiedziłem 5... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2020
krzysztof000
Gdańsk, Polska
Myślę, że obowiązkowy punkt do zobaczenia

To jedna z atrakcji okolicy, czynna zimą. Ciekawa architektura i otoczenie. Widok z latarni piękny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 lutego 2020
AgnieszkaAWZ
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na spacer podczas pobytu nad morzem. Można dojść na pieszo plażą badź dojechać rowerami albo busikiem. Dzieciaki beda zadowolone jeśli wejdą na sama górę latarni. Rodzice poznają trochę historii wybrzeża. Miejsce polecane dla całej rodziny.

Dziękujemy, katarzynao326
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na trasie spaceru w okolicy Jastrzębiej Góry i Rozewia. Niestety nie mogliśmy wejść na górę z dzieckiem 3 letnim .

Dziękujemy, ola_w55
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Jedno z obowiązkowych miejsc do odwiedzenia jeśli jest się w tym rejonie polskiego wybrzeża. Polecam, ciekawe miejsce, wejście na latarnie to atrakcja dla małych i dużych.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, latarnia robi wrażenie. Szkoda że była zamknięta i nie można było wejść. Do zwiedzania dostępna jest tylko w sezonie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mariuszk835
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Fajne miejsce, latarnie są dwie Stara - aktualnie czynna i nowa, która działała i po podwyższeniu starej została wyłączona, ot taka ciekawostka. Ciekawe muzeum maszynowni przy latarni.
Pozwiedzeniu latarni warto zejść z klifu na plażę

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Adrenalizer1