“Piekny widok i dawka Historii.”

Latarnia Morska Rozewie
Nr 1 wśród 1 atrakcji (Rozewie)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: <1 godzina
Zrecenzowano 17 września 2017

Wchodzi sie stromo, ale nie wysoko. widok jest piekny. warto zobaczyc. Po drpdze dawka historycznych faktow o latarni i innych latarniach na wybrzezu.

Dziękujemy, Martyna C
Filtrowanie

Zrecenzowano 25 sierpnia 2017

Najstarsza i najbardziej wysunięta na północ Polski latarnia to miejsce, które powinno zachęcić każdego do zwiedzenia.

Dziękujemy, borianek
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Latarnia morska imienia Stefana Żeromskiego, najstarsza i najbardziej wysunięta na północ. W środku znajduje się tez wystawa historii latarni, makiety różnych latarni, lampy. Latarnia ma 33 metry, była podwyższana gdy zaczęły zasłaniać ja drzewa. Piękny widok z góry :) w cenie biletu zwiedza się tez maszynownię i stodołę. Polecam

Dziękujemy, Magda S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przyznam szczerze, ze nie jestem miłośniczką morskich żeglug ani podobnych rzeczy, ale ta latarnia wywołała na mnie spore wrażenie! Do tego te wszystkie legendy krążące o tym miejscu... doprawdy interesujące. Do tego las wokół jest naprawdę ładny. Polecam ;)

Dziękujemy, amatis123
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wizyta na Latarnii Morskiej zapadnie w pamięci jako miła alternatywa dla wypoczynku ale liczba atrakcji pozostaje kwestią sporną. Szkoda, że nie ma punktów programu przeznaczonego dla dzieci. Za 8 złotych można zwiedzić latarnię oraz pobliskie budynki m.in maszynownię. Pewnym zgrzytem jest przestrzeń artystyczna, gdzie przy oglądaniu dział artystów leci Imagine Dragons oraz reklama stoperanu z radia ale to już kwestia doboru repertuaru ;-)

Dziękujemy, Maciej W

Latarnia Morska Rozewie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Latarnia Morska Rozewie? Podziel się wrażeniami!