Dość,że płatne to przykryte spadającymi liśćmi!

Miejsce zbyt zapomniane,żeby mogło zaciekawić, chociaż pomysł a jakże. Mimo,że sprzedawane są... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
wjopek7
Warszawa, Polska
Rozczarowana

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
Danuta G

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety wizyta w tym miejscu rozczarowała całą moją rodzinę. Ogród Biblijny zaniedbany, zoo... o zwierzęta trzeba dbać a tu tego nie widać, za to park z miniaturami kościołów naprawdę godny uwagi.

Dziękujemy, Danuta G
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Precyzja wykonania,włożone serce w każdą miniaturę kościołów i cerkwi z Polski,Słowacji i Ukrainy na przełomie XIV i XVII,jest czym się zachwycać.Drewniane budowle wyeksponowane,z podkładem muzycznym dla zwiedzających to niesamowite wrażenie.Cena wstępu bardzo niska 5pln.Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, barba302016