“Niedzielna wizyta”
Restauracja Harcowka — recenzja

Restauracja Harcowka
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie jedzenie dobre na pewno jedne z lepszych na Gorze Sw. Anny bo standard nie rozpieszcza, położenie bardzo ładne z miłym widokiem na las. Ale obsługa dosyć "uczniowska" i w niedzielę przed 18 kawy się Państwo już nie napiją bo chwilę później zamykają

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, szymonw917

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po ostatniej nieudanej wizycie, postanowiliśmy kolejny raz odwiedzić Harcówkę. Okoliczności były bardzo podobne, albowiem zastalismy restauracje ponownie zapełnioną (niedzielne południe). Jedzenie smaczne, porcje duże, ale niestety znów rozczarowała cała otoczka. Na wstępie brakowało kart, więc korzystaliśmy z jednej (5 osób). Długo czekaliśmy, zanim kelnerka podeszła, aby móc złożyć zamówienie. Napoje przyniesiono po ok. 20 min. (wylano jeden napój na dziecko - ok, zdarza się, choć nie powinno, przymknęliśmy oko). Pierwsze danie podano po ok. 50 min. Kolejne dostarczano w dość dużych odstępach czasu (jedni już zjedli, drudzy jeszcze czekali). Stół stał do końca zastawiony naczyniami - nie było miejsca na kolejne napoje, więc odlożyliśmy puste szklanki na ziemię (kelner wszedł w nie podając napoje i ich nie zabrał). O rachunek prosiliśmy 2 razy. Znając scenariusz z ostatniego pobytu poszliśmy bezposrednio zapłacić do kasy. Niezadowolenie było znów widać u wielu gości, zwracano kelnerom uwagi, pytano o jedzenie, komentowano na głos zbyt długi czas oczekiwania w sumie na wszystko: na karty, na złożenie zamówienia, na jedzenie, na rachunek i na możliwość zapłaty. Restauracja ma potencjał, ale brak dobrej organizacji powoduje, że się tu już raczej nie zjawimy. Może w inne dni sytuacja wygląda inaczej, ale w niedzielne południe obsługa i kuchnia nie wydala, a szkoda, bo można tutaj smacznie zjeść - jedynie trzeba mieć dużo czasu i uzbroić się w niesamowitą cierpliwość. Szkoda.

Dziękujemy, Marilyn521
Zrecenzowano 10 października 2018

Byłam z mężem na obiedzie w tym uroczym miejscu. Kelnerka dość szybko przyniosła kartę i przyjęła zamówienie. Zapytałam czy długo będziemy czekać, odpowiedziała, że ok 20 minut. Dania podano po 16 minutach-super bo byliśmy bardzo głodni. Zamówiliśmy takie same dania żeby kucharz nie miał więcej problemów:) Zamówiliśmy polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym z pieczonymi ziemniakami i zestawem surówek. Byliśmy bardzo miło zaskoczeni bo pieczone ziemniaki były przygotowane przez kucharza a nie gotowce. Polędwiczki również były bardzo dobre jak i sos. Rozczarowaniem była surówka, ponieważ miał byc zestaw a dostaliśmy malutką ilość sałatki z sałat . Sałatka była bardzo dobra, ale ilość jak dla małego dziecka. W restauracji widać jak szybciutko kelnerzy zbierają brudne naczynia i wszystko odbywa sie bardzo sprawnie.Polecam każdemu to miejsce i z pewnoscią jeszcze tu przyjedziemy.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, 721ewa
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

W niedzielne południe zastaliśmy restauracje zapełnioną do ostatniego stolika. Rozumiem nawał pracy, ale są granice cierpliwości. Najpierw pomylono napoje. Pozniej podano jedzenie w dwóch turach. Dopiero po upomnieniu podano kolejne danie (miło jest zjeść obiad wspólnie). Po 20 min. czekania na rachunek poszliśmy zapłacić do kasy. Po zjedzeniu nie posprzątano nam stolika i siedzieliśmy do końca przy zastawionym stole. Chcieliśmy jeszcze wypić kawę, ale zrezygnowaliśmy. Rozgoryczenie było widać także na twarzach innych gości, gdyż wciąż mylono zamówienia. Co do jedzenia, było ok, duża porcja, całkiem smaczna, jednak cała otoczka sprawiła, że niedzielny obiad nie należał do przyjemnych, stąd taka ocena.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marilyn521
Zrecenzowano 19 lutego 2018

Bardzo dobry niedzielny obiad, a do tego ciepła szarlotka z bitą śmietaną. Wszystko w rozsądnej cenie. Miejsce bardzo przytulne z ogromnym potencjałem, z możliwością organizacji przyjęć okolicznościowych w miłym dla oka anturażu.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, ukaszkk

Restauracja Harcowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Góra Świętej Anny, Opolskie

Zdzieszowice, Opolskie

Izbicko, Opolskie
Zdzieszowice, Opolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Harcowka? Podziel się wrażeniami!