Zatrzymać się i zobaczyć

Zrecenzowano: 8 lipca 2019
mundigutierrez
Wałbrzych, Polska

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Zatrzymaliśmy się w tym miejscu po drodze do villi Mussolliniego,są to pozostałości po zabudowaniach dawnego osadnictwa włoskiego.Z tego co wiem to prawdopodobnie na Rodos były takie 4 osady podczas włoskiej okupacji wyspy.
Miejsce charakterystyczne,ciekawa architektura ale prawdopodobnie od zakończenia wojny w ruinie.Specjalnie tam jechać to nie...przejeżdżając,to warto się zatrzymać i pooglądać.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, mundigutierrez