“Super Tawerna”
Letymbou Tavern — recenzja

Letymbou Tavern
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Letymvou)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie na bardzo wysokim poziomie klimat bardzo swojski, wspaniala rodzinna atmosfera . Bardzo polecam . Buziaczki dla Anity ❤

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 795piotrs

Zrecenzowano 5 listopada 2017

Z pewną nutą wątpliwości jechaliśmy ze znajomymi na kolację w piątkowy wieczór do Letymbou Tavern z Larnaki. Bo kto jedzie ponad 140 km żeby zjeść kolację:) Ale zaraz po wejściu cień wątpliwości poddał się urokowi miejsca i właścicieli restauracji. Pani Anita dba o ciepłą atmosferę i indywidualne podejście do klienta. Cypryjska muzyka i tańce tworzą niesamowity klimat.Uważam, że podawane w tavernie posiłki biją na głowę te, które jedliśmy w innych miejscach, a które też miały znakomitą opinię (np. w Perivolii zachwalana taverna Diatiriteo Traditional Tavern - niekoniecznie) Mussaka jest idealnie dosmaczona, kalmary smakowite. Jeszcze kilkakrotnie przyjeżdżaliśmy na kolację do Pani Anity, ponieważ warto było poświęcić czas, żeby doznać rodzinnej atmosfery oraz rozkoszować się idealnymi smakami kuchni. Z pozdrowieniami z Białegostoku.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, basiakuprianowicz
Zrecenzowano 24 września 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu dwukrotnie w trakcie naszego pobytu na Cyprze i jest to miejsce do którego chcielibyśmy jeszcze wrócić! Fantastyczna atmosfera, pyszne jedzenie i polska gościnność Anity powodują, że jest to niezapomniane miejsce. Naprawdę warto wybrać się w góry, to tylko kilkanaście kilometrów od Pafos.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, NorbertSc
Zrecenzowano 21 września 2017

Trafiliśmy na podstawie recenzji w Tripadvisor-ze i nie zawiedliśmy się. Generalnie staramy się odwiedzać restauracje oddalone od miejsc głównych atrakcji turystycznych, położone w małych miasteczkach lub na uboczu aby poznać właściwą atmosferę danego miejsca. Na Cyprze w prawdzie wszędzie są turyści ale tawerny w małych miejscowościach mają swój urok. Tą tawernę stawiamy na pierwszym miejscu ze względu na rodzinną i bardzo ciepłą atmosferę. Naprawdę miło spędza się w niej czas i tu niespodzianka, zarządza nią Pani Anita, Polka która wkłada całe cerce w prowadzenie restauracji i jest bardzo pomocna w poznawaniu tajemnic kuchni i przyrody Cypru. Tę pasję w tworzeniu restauracji widać także na talerzu. Jedzenie jest pyszne, świeże i w odpowiedniej wielkości porcjach.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, piop313
Zrecenzowano 30 lipca 2017

Trafiliśmy przypadkiem. Okazało się, że tawernę prowadzi Polka z mężem Cypryjczykiem. I tak naprawdę to gospodarze stanowią o wyjątkowości tego miejsca. Jedzenie pyszne, zawsze świeże. Po pierwszej wizycie postanowiliśmy przyjść w ciągu naszego zaledwie dwutygodniowego pobytu jeszcze dwa razy. Anita wraz z mężem są bardzo pomocni i widać, że prowadzenie restauracji jest ich pasją. Zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, 789micha_m

Letymbou Tavern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Letymvou, Paphos District

Byłeś(-aś) w Letymbou Tavern? Podziel się wrażeniami!