Zamek Gołuchowie

Zamek jak z bajki , niestety nie udalo sie go zwiedzić ponieważ czynny do 30.09 położony w pięknym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
dorciab2018
Łódź, Polska
Piękny

Zamek z zewnątrz -widok bajkowy. Zwiedzanie dość krótkie ale ciekawe. Piękne okolice, na ternie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019
nika72018
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Zamek z zewnątrz -widok bajkowy. Zwiedzanie dość krótkie ale ciekawe.
Piękne okolice, na ternie parku żubry oraz koniki . Można się wybrać w bajeczny spacer :)

Dziękujemy, nika72018
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek znajduje się w otoczeniu wielkiego, zadbanego i ładnego Parku. Zwiedzanie to 30 minut, czas idealny dla małych dzieci, nie zdążą się nudzić. We wtorki wejście darmowe, w poniedziałek zamknięty. Cena 10zl.

Dziękujemy, lewandowiczmarta
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek bardzo fajny, jednak 30 minut na zwiedzanie to zdecydowanie za krótko. Opiekunka grupy pędzi jak oszalała, nie ma czasu, żeby spokojnie przyjrzeć się ekspozycji i przeczytać opisy. Bardzo słaba organizacja zwiedzania.

Dziękujemy, AngelikaEdyta
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Zamek piękny, otoczenie jeszcze piękniejsze, zwiedzanie z przewodnikiem, który zna każdy zakamarek zamku i opowiada ciekawie, wokół mnóstwo ścieżek do spacerów oraz zagroda z Żubrami - polecam wszystkim na niedzielny wypad po obiedzie :)

1  Dziękujemy, valdensar
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Widziałem już wiele zamków i oglądając zamek w Gołuchowie odniosłem wrażenie, że sam zamek w rzeczywistości jest mniejszy niż jest przedstawiany na zdjęciach. Z panią przewodnik zwiedziliśmy cały zamek w przeciągu ok. 30 minut. Zamek i park są piękne, wyglądają jak z bajki. Zawdzięczamy to w dużej mierze dzięki hrabinie Izabeli Czartoryskiej. Wielka szkoda, że wiele eksponatów uwiecznionych na zdjęciach i fotografiach nie wróciła po wojnie do zamku. Niestety nie da się tego nie zauważyć. Przy kasie polecam kupić przewodnik poświęcony historii zamku.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Venture814373