Zamek w Gołuchowie
Zapisz
Zamek w Gołuchowie - najpiękniejszy zamek w Polsce

Zamek w Gołuchowie urzekł mnie swoim bajecznym wyglądem i myślę, że jest to najpiękniejszy zamek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 lipca 2020
krzysztofk890
Warszawa, Polska
Ciekawe miejsce

Zamek zadbany otoczenie również . Wiele eksponatów obrazów niestety pan przewodnik nie umiał... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 listopada 2019
aniadm2015
Łowicz, Polska

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Zamek z zewnątrz -widok bajkowy. Zwiedzanie dość krótkie ale ciekawe.
Piękne okolice, na ternie parku żubry oraz koniki . Można się wybrać w bajeczny spacer :)

Dziękujemy, nika72018
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek znajduje się w otoczeniu wielkiego, zadbanego i ładnego Parku. Zwiedzanie to 30 minut, czas idealny dla małych dzieci, nie zdążą się nudzić. We wtorki wejście darmowe, w poniedziałek zamknięty. Cena 10zl.

Dziękujemy, lewandowiczmarta
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek bardzo fajny, jednak 30 minut na zwiedzanie to zdecydowanie za krótko. Opiekunka grupy pędzi jak oszalała, nie ma czasu, żeby spokojnie przyjrzeć się ekspozycji i przeczytać opisy. Bardzo słaba organizacja zwiedzania.

Dziękujemy, AngelikaEdyta
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Zamek piękny, otoczenie jeszcze piękniejsze, zwiedzanie z przewodnikiem, który zna każdy zakamarek zamku i opowiada ciekawie, wokół mnóstwo ścieżek do spacerów oraz zagroda z Żubrami - polecam wszystkim na niedzielny wypad po obiedzie :)

2  Dziękujemy, valdensar
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Widziałem już wiele zamków i oglądając zamek w Gołuchowie odniosłem wrażenie, że sam zamek w rzeczywistości jest mniejszy niż jest przedstawiany na zdjęciach. Z panią przewodnik zwiedziliśmy cały zamek w przeciągu ok. 30 minut. Zamek i park są piękne, wyglądają jak z bajki. Zawdzięczamy to w dużej mierze dzięki hrabinie Izabeli Czartoryskiej. Wielka szkoda, że wiele eksponatów uwiecznionych na zdjęciach i fotografiach nie wróciła po wojnie do zamku. Niestety nie da się tego nie zauważyć. Przy kasie polecam kupić przewodnik poświęcony historii zamku.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Venture814373