Łąck
Zrecenzowano: 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w restauracji przepyszne. Ceny wydają mi się adekwatne do jakości. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, miłe i sympatyczne kelnerki. Miejsce bardzo przyjemne chociaż wystrój w restauracji trochę taki stołówkowy ale na zewnątrz piękny widok i można to przeżyć. Nie mój pierwszy i nie ostatni raz w tym hotelu. Bardzo polecam ;)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Q6430YAjoannas
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019

To sympatyczne, że mamy do wyboru coraz więcej miłych, dość kameralnych hotelików, położonych na uboczu, w ciekawych okolicznościach przyrody, jakimi bez wątpienia może pochwalić się ta część Mazowsza. Dębowa Góra jest typowo weekendowa, poza tym czasem niewiele się tu dzieje. Obsługa uczynna, hotel ma przyzwoity standard, choć jest zdecydowanie za drogi, w stosunku do jakości, którą oferuje. Największy wpływ na krytyczną ocenę pobytu ma bez wątpienia stan tutejszej kuchni. Zjedliśmy tu raz kolację i już tego nie powtórzymy. Obsada kuchni ma wyjątkowy talent do pozbawiania potraw należnego im smaku. Przyrządzona tu zupa gulaszowa okazała się bezaromatycznym cienkuszem, w którym pływały bezradne kawałki cebuli oraz wieprzowiny. Stek wołowy w smaku przypominał wątróbkę, a stopień jego wysmażenia "rare" okazał się dużą zagadką... Dziewczę, które nas obsługiwało, było miłe, ale kompletnie surowe kulturowo. Zamówiliśmy butelkę czerwonej Riochy, przyniosła butelkę białego, po zwróceniu uwagi, że zamówiliśmy czerwone, przyniosła owszem, ale inne, francuskie... i na dodatek w kubełku z lodem... Ale nic, wycieczki rowerowe po okolicy rekompensują te historie...

Termin pobytu: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, WaldemarSobanski
Zrecenzowano: 19 marca 2019

Hotel polecany przez wielu użytkowników więc nie chcę napisać krzywdzącej opinii. Położony niezaprzeczalnie pięknie nad jeziorem. Jadąc do hotelu nawet nie przypuszczałam, że spotka mnie rozczarowanie. Nie wiedziałam, że oprócz super wyposażonych, niemal luksusowych pokoi, hotel posiada równiez takie, którymi się nie chwali. Ja niestety na taki trafiłam - mała klitka, w której ledwo można się rozpakować i obrócić, niegustownie urządzona, skromnie wyposażona, na tyłach budynku z nieatrakcyjnym widokiem i z czystoscią pozostawiającą wiele do życzenia. Do tego na moją interwencję, ze wi-fi nie działa, recepcjonistka informuje w imieniu managera, ze jest duża grupa w sali kominkowej i pewnie dlatego?????, a kiedy nie ustępuję, dopytując co to ma za związek z działaniem sieci, pojawia się tłumaczenie, ze hotel jest w lesie i zdarza sie, ze wi-fi nie działa. Także wiem, że można tu naprawdę dobrze trafić i spędzić miłe chwile, ale ja takich nie przeżyłam w Hotelu Dębowa Góra w Łącku. Takze może rezerwując pobyt na wszelki wypadek warto dopytać w jaką części hotelu, w jakie warunki trafimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie bierzcie pokoi w prawym skrzydle Hotelu.
Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Beata71
Zrecenzowano: 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Debowa Gora to pieknie polozony hotel nad Jeziorem Gorskim niedaleko Plocka, z wlasna plaza.
Oferuje strefe SPA, bardzo przyzwoite pokoje z lazienkami pyszne sniadania i cudowna sale kominkowa.
Cena adekwatna do standardu, polecam

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Dariusz K
Zrecenzowano: 24 września 2018

Bardzo przyjemny hotel-pokoje ładne i czyste, położenie super, obsługa miła. Ogólnie pobyt super gdyby nie posiłki. Coś mi w nich nie pasowało: małe, niezbyt smaczne...Może tylko ja tak trafiłem lub jestem wybredny...

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa