Sierakowice

“Dobry lunch średnia obsługa ”

Restauracja Stary Spichlerz
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Sierakowice)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Moja pierwsza wizyta na Kaszubach więc chciałem spróbować kuchni regionalnej. Na moje pytanie o regionalną kuchnię pani kelnerka z uśmiechem odpowiedziała że u nich raczej nie ma takich dań. Jednak po chwili poleciła mi Bulwy ziemniaczane zapiekane z boczkiem ogórkiem kiszonym i do tego maślanka, jako dodatek zamówiłem jajka sadzone. Danie smaczne, maślanka dobra. Kawa bardzo dobra esencjonalna mocna ale nie gorzka tylko orzechowo czekoladowa mniam, taka powinna być kawa espresso doppio. Filiżanka ciepła choć za duża, jak do cafe crema, Wystrój ciekawy, pod restauracją nieco z boku jest parking. Szkoda ze nie maja ogródka za zewnątrz. Obsługa jak dla mnie na 3+ sam prosiłem o wodę , jak i o kawę na koniec posiłku a szkoda bo trochę uwagi jest miłe dla gościa, wtedy czuje się wyjątkowo i jest gotów zostawić większy napiwek. Przeszkadzały też trochę muchy, i na koniec nieco za głośna muzyka, choć bardzo przyjemna. Toalety czyste duże, fajnie ze jest obniżony pisuar dla chłopców. Podsumowując jedzenie 4+, obsługa 3+.Mimo wszystko polecam.

Dziękujemy, tomaszwS5142SP

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dosyć przyjemny wystrój i dużo miejsca. Menu różnorodne. Bardzo pyszna zupa dyniowa z mlekiem kokosowym. Ryba raczej bez wyrazu, niestety. Mięso wieprzowe dobre i duża porcja. Sałatka z feta bardzo dobra. Kucharz ma smak ale chyba nie do końca wierzy w swoje siły.

Dziękujemy, Ewa F
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna miejscówka z przepysznym jedzeniem. Ceny niezbyt wygórowane, jak za jakość, jaką otrzymujemy. Bardzo polecam!

Dziękujemy, wrzesniowapanna
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Bardzo przyzwoita restauracja. Byliśmy w niedzielę ok 15. Ludzi pełno i wcale nas to nie dziwi. Wszystkie dania bardzo poprawne, świeże. Ceny przyzwoite. Polecamy

Dziękujemy, tomaszcym
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Na stolik musieliśmy chwilę poczekać, ale było warto. Jedzenie smaczne, dużo i w przystępnej cenie. Do tego szybko podane. Wystrój i klimat super!

Dziękujemy, Paulina314

Restauracja Stary Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Spichlerz? Podziel się wrażeniami!