Sierakowice
Zrecenzowano: 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, dobry stosunek ceny do jakości, miła obsługa. Wybieram się tam na wakacje, tym razem z rodziną. Z tego co się dowiedziałem od Pana Managera na terenie można pograć w golfa, połowić ryby. Dla dzieciaków ogromny zielony teren do zabaw. Blisko jest też jezioro.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, MarBy1981
Zrecenzowano: 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Piekny Hotel, wnętrze urządzone ze smakiem i dobrym gustem wlascicieli. Restauracja jest cudowna, potrawy bardzo smaczne. Pokoje bardzo przytulne.Czystos obiektu jest fascynująca ,mile zaskakująca, w kazdym detalu zwraca sie na to ogromna uwage. Do spędzenia mile czasu mieliśmy do dyspozycji Golf,Tenis, Sauny,Konie ,Bilard i piękna naturę oraz wieczory przy świecach na Tarasie. Dziękujemy Pani Beacie za miłą i profesjonalną obsługę.
Do zobaczenia na imprezie Sylwestrowej,

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, agabir1
Zrecenzowano: 9 lipca 2017

Nasz pobyt w Folwarku był zaledwie 2 dniowy ponieważ przyjechaliśmy odebrać syna z kolonii ale zrobił na nas ogromne wrażenie. Tak cichego i spokojnego miejsca nie widzieliśmy dawno. Ośrodek ma kort tenisowy, pole golfowe małe jeziorko, atrakcje dla mniejszych dzieci ale przede wszystkim ciszę i spokój. Brak mu niestety basenu. Teraz to co lubię najbardziej tj. jedzenie: pyszne, własne wyroby, ryby na kilka sposobów dla mnie bomba. Ktoś kto lubi klimat Mielna nie ma tam czego szukać.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie mam zdania
Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Dromil
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FolwarkNemino, Folwark Ńemino, Folwark ŃeminoOdpowiedź udzielona 10 lipca 2017

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie opinii, jest nam niezmiernie miło móc czytać takie słowa. Cieszymy się, że nasz Folwark przypadł Państwu do gustu. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę w nowe atrakcje- może kiedyś pojawi się w niej i basen :)
Było nam bardzo miło Państwa gościć - pozdrawiamy i zapraszamy ponownie na Kaszuby!

Zrecenzowano: 3 maja 2017

Bardzo duże rozczarowanie. Za 275zł/doba (w promocji, normalnie 300zł) za pokój dwuosobowy można się wg mnie spodziewać naprawdę wysokiego standardu i komfortu w trakcie pobytu.
Hotel chwali się wszędzie bliskością z naturą, jeziorem, stadniną koni i dużym terenem do spacerów. Owszem, wszystko tam jest, ale co to za przyjemność, kiedy w hotelu palą podobno węglem, wg mnie czymś dużo gorszym, na dworze momentami mgła i smród taki, że odechciewało się wychodzić. O wietrzeniu pokoju nie było w ogóle mowy. Specjalnie zarezerwowany pokój z balkonem okazał się zupełnie niepotrzebny, na dworze nie dało się wytrzymać. Pytanie, czy to nie było dla gości szkodliwe, a instalacje odpowiednie i legalne?
Na dworze pięknie, ale śmierdząco, w pokoju i całym hotelu koszmarny wręcz upał.

Sam pokój był ok, mógłby być trochę większy. Było tylko jedno krzesło (pokój 2os), żadnego stolika, oprócz szafek nocnych i blatu z telewizorem. Łazienka ok, wyglądała schludnie, chociaż obawiam się że prysznic najczystszy nie był, odpływ był tak zatkany, że woda stała bardzo długo po każdym prysznicu.... Łóżko bardzo miękkie, dla mnie za bardzo, ale to jest już kwestia gustu, na plus dwie poduszki dla każdego- większa i mniejsza, każdemu wg potrzeb.

Największy minus? HAŁAS! Według mnie hotel przy rezerwacji powinien informować o dwóch dużych imprezach i towarzyszących im dudniących basach. Jednego dnia od godziny ok. 19 do późnych godzin nocnych (ok.3) CAŁY czas leciało discopolo (ciekawy dobór muzyki dla hotelu aspirującego do czegoś z klasą), drugiego dnia krócej, bo do 21, ale nadal był to duży dyskomfort. Myślę, że wyciszenie pokojów i drzwi zdało by egzamin, przy cenie za dobę 300zł wg mnie można by się tego spodziewać.

Śniadania, które były w cenie pokoju były bardzo nierówne. Pierwszego dnia (byliśmy jedyni w hotelu) było fatalne, jak w motelu na wycieczkach szkolnych, pozostałe 3dni było lepiej - nierówności nie były już tak wyraźne.

WIFI? Nie działa, nonstop się zacina, ciężko je w ogóle znaleźć.

Jedyne co naprawdę mogę polecić to restaurację, zupa borowikowa i pierogi z dziczyzną rewelacja.

Hotel fatalny, absolutnie nie do polecenia, ale na obiad przy okazji jak najbardziej (o ile obok akurat nie dudni discopolo...).

Wskazówka dotycząca pokoi: ŻADEN! Unikajcie!
Termin pobytu: kwiecień 2017
3  Dziękujemy, narloszka