Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Wizyta 22.06.2019. Godzina koło 16-tej, na podanie karty czekaliśmy 10 minut. Mimo że restauracja nie była zapełniona nawet w 60%. Po zamówieniu pierogów, frytek, polędwiczek w sosie kurkowym czekaliśmy godzinę i 5 minut na podanie jedzenia. Nie byliśmy odosobnionym przypadkiem, niektórzy dopytywali się o swoje zamówienie po 3-4 razy, część osób wychodziła. Po godzinnym czekaniu nie było słowa przepraszam za długi czas oczekiwania, ani przy składaniu zamówienia nie było informacji że czas oczekiwania znacznie się wydłuża. Pierogi i frytki smaczne, polędwiczki - średnie to chyba wystarczające słowo. Sam sos bardzo dobry.
Może trafiliśmy na mniejszą obsadę w kuchni? ciężko zgadnąć, był to długi czerwcowy weekend, początek wakacji więc karczma w takim miejscu powinna być chyba przygotowana. Jaki czas oczekiwania był by przy pełnym obłożeniu stolików? 2-3 godziny? Wystarczyło by przygotować jakieś przekąski na czas oczekiwania, przeprosić klientów czy coś, tego zabrakło więc niesmak pozostaje.

Dziękujemy, 4iks4_pl
Zrecenzowano: 4 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie : 10/10
Obsługa : 10/10
Wystrój : 9/10
Czystość : 10/10

Idealne miejsce by się zatrzymać w Krutyni na dłużej a przy okazji pysznie zjeść. Właściciel bardzo kontaktowy i pomocny, z pełną odpowiedzialnością polecam to miejsce każdemu miłośnikowi Mazur.

Dziękujemy, legalny
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam na obiadek z rodziną. Pierogi świeże, robione na miejscu. Sandacz w kurkach bardzo ciekawy, chrupiący nieociekający tłuszczem. Zupka rybna na bogato. Ogromna porcja szarlotki Miła i pomocna obsługa. Zaraz przy zajezdzie jest pomost nad rzeką, radzę wziąść ręczniki i po obiedzie udać się na kąpiel.

Dziękujemy, Andrzej N
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Pokój:2 osobowy nie obrażając słowa średni-to trafne określenie

Porządek jak najbardziej ok! przygotowany.

Paradoksalnie nie wydaje się mały ale jest bardzo nie ustawny.

Wygląda jakby po odświeżeniu ale już przemęczone ściany i odklejająca się farba.

Uwaga na kafelki w łazience!! można się pozbyć całego przedniego uzębienia-

strasznie śliskie.

Łazienka wieje trochę klimatem dawnych ośrodków pracowniczych klasy miernej.

Spadające pokrętła od kranów w łazience..-te czasy już się chyba skończyły.

Telewizor w pokoju.

Bardzo miły i życzliwy "młody" Pan który służył pomocą podczas śniadań.

Śniadania ok,miejsce na ognisko grill

Dziękujemy, walewskidaniel
Zrecenzowano: 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Mam co prawda innego faworyta na obiad w Krutyni jednak karczma Zacisze zajmuje drugie miejsce i jest naprawde godna polecenia. Kiedyś serwowali pyszna lasagne a teraz warto pokusic sie na rybke w sosie czosnkowym oraz dobre zupy :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Schematyczna