Krutyń
POLECAM

Jestem zachwycona! Bardzo duży wybór kajaków, dobre ceny, nie trzeba rezerwować wizyty wcześniej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 września 2019
Paulina T
Chełm, Polska
POLECAM

Spływ kajakowy szlakiem Dajny spełnił nasze oczekiwania. To był bardzo dobry wybór. Dziękujemy za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 lipca 2019
Patrycja M
Lublin, Polska

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Dwójka i wyłacznie dlatego, że dostalismy te kajaki. Obsługa klienta fatalna, w umówionym miejscu pojawiali się 30-50 minut później, kilka razy trzeba było dzwonić przy czym po 5 razie usłyszeliśmy: "ojjj, przepraszamy zapomnieliśmy", miłosiernie pojawili się po jakiś kolejnych 20 minutach (dzielił nas dystans maksymalnie 3 minut pieszo, ale o tym dowiedzieliśmy się póżniej). Gdy oddawaliśmy kajaki pracownik nawet nie wiedział czy je oddajemy czy płyniemy i musieliśmy ponownie się kontaktować z szefem firmy, może te roztargnienie z powodu alkoholu, który było czuć od pracownika...Kto wie? Umówiona kwota była też wyższa od początkowej i wynajęcie na mniejszą ilość dni. Nie traktuje tego jako próby oszustwa (mam nadzieję, że słusznie), a raczej jako kolejny dowód słabej organizacji.

Dziękujemy, WarSowek
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Spływ kajakowy szlakiem Dajny spełnił nasze oczekiwania.
To był bardzo dobry wybór.
Dziękujemy za pomoc i wsparcie.
Można im w pełni zaufać.
Okolica, otoczenie rzeki …. robi wrażenie! <3

Dziękujemy, Patrycja M
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Świetna organizacja, sprzęt w bardzo dobrym stanie. Formalności załatwione w ciągu jednej chwili. Pomoc w doborze trasy. Fajnie spędzony czas w świetnym miejscu. Polecam każdemu kto chce odpocząć. Każdy płynie swoim tempem, busik powrotny jest co kilka minut więc nie ma czym się stresować.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 4iks4_pl
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Dwa kajaki , 6 godz płynięcia , 4 osoby (2×40+ i 2x50+). Wszyscy zadowoleni , dobry sprzęt , dobra organizacja , miły właściciel. Polecamy firmę .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, stapa1
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

Kajaki z Wodniakiem, to coś więcej niż przygoda.... niż zabawa... to po prostu przyjemnośc, której nie da się opisac. To trzeba po prostu przeżyc! :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika N