Ogrody Tematyczne Hortulus
Zapisz
Doskonałe!

Zabawa w poszukiwanie kwiatu paproci - świetna! Labirynt też:) Dzieciaki zachwycone i wybiegane, my... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2020
KarolinaLenda
Świetne miejsce dla miłośników przyrody

Bardzo pomysłowo urządzone ogrody, widać pasję twórcy i zaangażowanie pracowników. Jeśli masz ogród... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2020
prikaczu
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 7 września 2019

Nie jestem fanem ogrodów, jednak Hortulus swoją różnorodnością zrobił na mnie duże wrażenie. Koniecznie wejdźcie do labiryntu i na wieżę widokową!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
4  Dziękujemy, badabudibase17
Zrecenzowano: 2 września 2019

Niestety muszę potwierdzić tekst o kotach, mija rok i nic się nie zmieniło! koty chore i głodne leżą pod stołami!!! tak cienko przędziecie, że nie stać was na worek karmy żeby te zwierzaki chociaż miały co jeść? oby wasze dzieci kiedyś tak samo żebrały jak teraz te koty :/ nie wspomnę, że moglibyście coś zrobić w temacie kastracji. znieczulica i okrucieństwo rządzi.

4  Dziękujemy, Bea Z
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesli jesteś w Kołobrzegu, Koszalinie albo gdzies w poblizu to musisz odwiedzic ogrody tematyczne w Dobrzycy. Miejsce to naprawdę robi wrazenie. Przepiekne kompozycje roslin na ogromnym terenie.

Dziękujemy, Mania0000
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pięknie i ciekawie urządzone ogrody tematyczne,plac zabaw,labirynt itd. ...poprostu świetnie spędzony dzień z rodzina POLECAM!

Dziękujemy, Przemek k
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Ogrody ładne i ciekawe - szczególnie dla miłośników kwiatów, krzewów, itp. Niestety część ścieżek jest z nierównych kamieni, dość ciężkich do przejścia. Do labiryntu i wieży widokowej trzeba dojechać około 2km. Przejście labiryntu jest bardzo fajną zabawą, jednak nie polecam po deszczu - my byliśmy dzień po ulewie i tonęliśmy po kostki w błocie...

Dziękujemy, Joanna C