Ogrody Tematyczne Hortulus
Godziny zwiedzania w pięknych ogrodach

Ogrody Hortulus są podzielone na dwie lokalizacje. Ogrody z labiryntem są przeogromne, jednak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
Tomek B
Poznań, Polska
Cudowne

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019
Mania0000
Kielce, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Niestety muszę potwierdzić tekst o kotach, mija rok i nic się nie zmieniło! koty chore i głodne leżą pod stołami!!! tak cienko przędziecie, że nie stać was na worek karmy żeby te zwierzaki chociaż miały co jeść? oby wasze dzieci kiedyś tak samo żebrały jak teraz te koty :/ nie wspomnę, że moglibyście coś zrobić w temacie kastracji. znieczulica i okrucieństwo rządzi.

1  Dziękujemy, Bea Z
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesli jesteś w Kołobrzegu, Koszalinie albo gdzies w poblizu to musisz odwiedzic ogrody tematyczne w Dobrzycy. Miejsce to naprawdę robi wrazenie. Przepiekne kompozycje roslin na ogromnym terenie.

Dziękujemy, Mania0000
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pięknie i ciekawie urządzone ogrody tematyczne,plac zabaw,labirynt itd. ...poprostu świetnie spędzony dzień z rodzina POLECAM!

Dziękujemy, Przemek k
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Ogrody ładne i ciekawe - szczególnie dla miłośników kwiatów, krzewów, itp. Niestety część ścieżek jest z nierównych kamieni, dość ciężkich do przejścia. Do labiryntu i wieży widokowej trzeba dojechać około 2km. Przejście labiryntu jest bardzo fajną zabawą, jednak nie polecam po deszczu - my byliśmy dzień po ulewie i tonęliśmy po kostki w błocie...

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę z czystym sercem polecić. Piękne miejsce zarówno z uwagi na pomysł, jak i cudowną roślinność. Widać, że atrakcja ta ma już trochę lat, bo był czas aby o nią zadbać, przemyśleć pomysł i go zastosować. Ogrody botaniczne nie mają z tym miejscem szans. PS labirynt wbrew temu co myślicie wcale nie jest taki prosty Mapa i umiejętność korzystania z niej niezbędna!

Dziękujemy, mprusz